Prezenty na Walentynki

Widok:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

„Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz…” albo drugi lub trzeci… Nie ma znaczenia! Ważne, że kochasz i że jesteś kochany! Zbliża się święto wszystkich zakochanych. 14 lutego pamiętaj o swojej ukochanej lub swoim księciu z bajki i kup prezenty na Walentynki.

Nawet niewielkim prezentem sprawisz komuś tego dnia wiele radości. Nawet, jeśli codziennie okazujesz uczucie bliskiej osobie, Dzień świętego Walentego to wyjątkowa chwila dla dwojga i swoje uczucie możesz tego dnia wyrazić kwiatami lub upominkiem.

Kosze i poduszki w kształcie serca

Mamy prezenty dla zakochanych i nie zawahamy się ich użyć! Twoja druga połówka będzie zachwycona, gdy dostanie kosz pełen słodkości lub owoców. Na naszej stronie internetowej znajdziesz „Kosz dla Dwojga” lub „Owocowo-winny Box” czyli witaminową bombę z dodatkową butelką pysznego, orzeźwiającego wina. To nasza autorska propozycja, która na pewno trafi w gusta obdarowanej osoby. W naszym bogatym asortymencie są też poduszki pluszowe dla zakochanych – czyli poduszki w kształcie serca. Są miękkie i miłe w dotyku.Jeśli nie masz do tego głowy (lub prace plastyczne w szkole nie sprawiały Ci zbyt wiele radości), proponujemy również ozdobne pakowanie prezentów. Zgodnie z Twoim życzeniem przyozdobimy każdy upominek. Tego dnia w roli prezentów zawsze świetnie sprawdzają się czekoladki i bombonierki w eleganckich metalowych puszkach. Wszystkie te z miłosnymi akcentami można zamówić u nas telefonicznie, mailowo lub osobiście. Do czekoladek idealnie pasują kwiaty. Każdy prezent jest dobry, gdy pokazuje, jak bardzo kochasz drugą osobę. Szczególnie, gdy dołączysz do niego specjalną kartkę i napiszesz kilka miłych słów. Uśmiech na twarzy na pewno wywoła również śliczny pluszowy miś lub kilka kolorowych napełnianych helem balonów.

Prezenty na walentynki z dostawą

Twoja Walentynka jest daleko? Nie martw się! Dostarczymy upominek prosto pod drzwi jej domu lub pracy. Jeśli tylko podasz nam dokładny adres, zrobimy wszystko, by Twoja przesyłka dotarła 14 lutego do rąk odbiorcy. Nieważne, czy to kwiaty, kosze upominkowe, czy serca pluszowe. Każdy prezent dostarczamy z najwyższą starannością. Możesz w tak prosty sposób wyrazić swoją miłość prezentem.