Dzień matki

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 64 wyników

Na Dzień Mamy istnieje wiele propozycji prezentowych. Każdy pragnie sprawić, aby ten dzień był piękny i zapamiętany przez Mamę na zawsze.

Kwiaty cięte na Dzień Mamy

Najczęstszymi prezentami są kwiaty cięte na dzień Mamy. O czerwonych różach można powiedzieć, że jest to klasyka gatunku z okazji Dnia Matki. Floryści komponują piękne bukiety z róż, np. czerwonych, różowych, herbacianych. Idealnym bukietem na tą okazję będzie bukiet „bukiet 18 czerwonych róż”. Innym przykładem są piękne bukiety mieszane, kolorowe, wiosenne. Kwiaty cięte na dzień Mamy są strzałem w dziesiątkę na prezent.

Kwiaty doniczkowe dla Mamy

Kwiaty doniczkowe dla Mamy to przede wszystkim szeroka gama storczyków. Występują w wielu kolorach i odmianach. Kwiaty doniczkowe dla Mamy na pewno sprawdzą się na prezent z okazji jej Święta. Świetny pomysłem będzie również prezent w postaci „anturium doniczkowego”.

Kosze delikatesowe dla Mamy

W ostatnich latach ciekawym upominkiem dla Mamy są wszelkiego rodzaju kosze z prezentami. Mogą się w nich mieścić słodycze, kawy, maskotki, kwiat doniczkowy, wszystko  co lubią Mamy. Kosze delikatesowe dla Mamy najczęściej składają się z luksusowych czekoladek, opakowania kawy, świeczki, wina. Innym ciekawym połączeniem są owoce w koszu z czekoladkami lub wino, czekoladki i herbata. Kosz delikatesowy „Kosz bomba witaminowa” będzie z pewnością mega zastrzykiem energii! Zapraszamy do Kwiaciarni Róża po piękne kwiaty, prezenty oraz kosze delikatesowe dla Mamy!