Wiązanki, Palmy i Wieńce Pogrzebowe

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 22 wyników

Wieniec pogrzebowy

Jest niezwykle ważne, aby ostatnie pożegnanie odbyło się godnie. Wieniec pogrzebowy musi mieć odpowiedni rodzaj oraz przybranie kwiatowe. Równie ważna jest również kolorystyka. Zwykle są to kwiaty białe albo w kolorach jasnych, stonowanych. Wieniec pogrzebowy może mieć różne kształty – serca, koła, owalu, na podkładzie z igliwia, z jodły czy świerku. Nasi floryści zadbają o to, aby każdy wieniec był niepowtarzalny i wyjątkowy.
Bardziej oryginalną i mniej spotykaną formą są wieńce stojące lub w kształcie krzyża. Nasza kwiaciarnia Róża internetowa i stacjonarna dostarczy wieńce pogrzebowe bezpośrednio do kościoła, kaplicy czy na cmentarz. Do miejscowości Gliwice, Zabrze, Knurów i Bojków nasza kwiatowa przesyłka dotrze już w 40 min od chwili złożenia Twojego zamówienia.

Wiązanka pogrzebowa

Wiązanka pogrzebowa jest znacznie mniejsza od wieńca pogrzebowego. Tutaj wybór kolorów jest znacznie szerszy. Od bieli po fiolety, czerwienie czy pomarańcz. Wiązanka pogrzebowa przeważnie jest przystrojona czarną organzą, flizeliną czy celofanem. Szarfa oraz wstążka „Ostatnie pożegnanie” jest dopełnieniem całej kompozycji pogrzebowej. Do miejscowości Zabrze, Gliwice, Knurów oraz Czechowice nasz kwiatowy kurier dostarczy Twoje zamówienie już w 40 min, natomiast na terenie całej Polski dostawa już w 2h!

Palma pogrzebowa

Palma pogrzebowa nie ma określonego doboru kwiatów. Jest indywidualnym wyborem klienta. W większości przypadków klienci zamawiają palmy na podkładzie z igliwia typu jodła, świerk czy sosna. Kolorystyka natomiast nie powinna ze sobą kontrastować w znaczący sposób. Można dołączyć szarfę dobraną kolorystycznie z własną dedykacją. Nasi specjaliści florystyczni służą pomocą w każdej sprawie oraz staną na wysokości powierzonego im zadania. Kwiatowa dostawa twojego zamówienia już w 40 min do miejscowości Knurów, Gliwice, Zabrze i
Przyszowice. Do pozostałych miejscowości dostawa już w 2h.