Kwiaciarnia Knurów

kwiaty i prezenty

Nasze propozycje

Wśród naszych produktów znajduiją się między innymi kwiaty na urodziny, kwiaty doniczkowe, czy bukiety kwiatów. Oferujemy nie tylko rozmaite kompozycje kwiatowe, lecz także e-prezenty, a wśród nich: kosze delikatesowe, słodycze, maskotki, świece zapachowe, porcelanę, szkło i inne! Świadczymy również specjalne usługi, takie jak oprawa kwiatowa ślubów i wesel, opieka nad grobami, kwiatowy wystrój firmy, ozdobne pakowanie prezentów, wynajem Mikołaja czy florystyka komunijna..Oferujemy również artykuły ogrodnicze i sadzonki, które pozwolą Ci zadbać o niepowtarzalny urok otaczającej Cię przestrzeni.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Knurów

Miasto Knurów szczególnie upodobało sobie nasze e-kwiaty i upominki. Dostarczamy tam najlepszej jakości wiązanki kwiatów, kosze kwiatowe, kwiaty doniczkowe i prezenty na każdą okazję. Róża to lokalna kwiaciarnia, która dostarcza najpiękniejsze kwiaty na zamówienie – zawsze na czas! Zadbamy o to, by Twoje kwiaty dotarły do Ciebie w idealnym stanie, gotowe do podarowania osobie bliskiej lub znajomej na urodziny, imieniny, w ramach podziękowania czy może… bez okazji! Nasza wysyłka kwiatów i prezentów na terenie miasta Knurów działa sprawnie i niezawodnie. Sprawdź nas, zamawiając dowolne artykuły z naszej oferty. Na terenie miasta Knurów wysyłka kwiatów i prezentów e-kwiaciarni Róża funkcjonuje od lat – z przyjemnością podjedziemy również pod Twój dom!

Kilka słów o mieście Knurów

Knurów położony jest w województwie śląskim pomiędzy miastami Gliwice i Rybnik, wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Na obszarze 34 km2 gromadzi ponad 38 tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie posiada od 1951 roku, kiedy to doszło do połączenia Krywałdu ze Szczygłowicami, choć jego historia rozpoczęła się jeszcze w średniowieczu. Wraz z nadejściem XIX-wiecznej industrializacji wieś, jaką do tej pory był Knurów, zaczęła nabierać charakteru ośrodka przemysłowego. Knurów nie posiada żadnych zabytków figurujących w rejestrze Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, co jednak nie oznacza, że nie ma tam wartych zobaczenia obiektów. Do takich z pewnością należą: Pomnik Powstańców Śląskich, Kapliczka przydrożna Jana Nepomucena, dwór z lat 1853–1914 (obecnie siedziba Izby Tradycji Górniczej), familoki z 2. Połowy XIX wieku, ratusz z lat 1925–1929 czy kompleks budynków szpitala miejskiego z 1912 roku. Warto odwiedzić również III Kolonię, czyli jedno z największych zachowanych do dziś osiedli robotniczych na Górnym Śląsku. Knurów posiada własne Centrum Kultury, którego zadaniem jest przygotowywanie oferty kulturalnej miasta oraz organizowanie koncertów, wystaw czy zajęć dla młodzieży. Popularny w Knurowie jest także Klub Kultury Lokalnej „Sztukateria”. Prowadzi on warsztaty taneczne, organizuje koncerty muzyki jazzowej i etnicznej czy wieczory poetyckie. Nasza kwiatowa dostawa dociera do każdej z dwóch dzielnic Knurowa: Szczygłowice i Krywałd.[/vc_wp_text]

E-kwiaciarnia Róża – oddział Knurów

Dane kontaktowe:

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
KKM System Good Luck
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 631 250 63 85

Konto bankowe:
ING 05 1050 1214 1000 0092 4310 4313


Konto walutowe:
PL 04 1050 1214 1000 0091 2945 3990

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

E- kwiaciarnia w Knurowie

Nasza e- kwiaciarnia w Knurowie proponuje wyjątkowe prezenty oraz bukiety kwiatów niezależnie od okazji. W najlepszej cenie i zawsze najwyższej jakości. Wystarczy nam tylko 40 min, aby od chwili twojego zamówienia nasi floryści skomponowali coś niezwykłego a nasz dostawca kwiatów dowiózł zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres do miejscowości Knurów, Gliwice, Zabrze i okolice. Oprócz tego wysyłamy kwiaty również na Polskę i na cały świat już w 2h. Bukiety kwiatowe, kosze delikatesowe, kwiaty doniczkowe oraz wiele innych cudownych produktów znajdziesz w naszej e- kwiaciarni w Knurowie. Wieńce, palmy oraz wiązanki pogrzebowe- to również mamy w swojej ofercie z dowozem do wszystkich miast w Polsce i nie tylko. Zapraszamy już dziś a na pewno spełnimy Twoje oczekiwania!

Kwiaty online do Knurowa

Kwiaty i prezenty dostarczamy przez 7 dni w tygodniu do Knurowa, Zabrza i Gliwic. Nasz kwiatowy dostawca zadba o to, aby każda przesyłka w transporcie była odpowiednio zabezpieczona i dotarła na miejsce w idealnym stanie. Nasze szalone florystki polecają najlepsze prezenty w najlepszej cenie!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]