Kwiaciarnia Bytom

kwiaty i prezenty

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne kompozycje kwiatowe i bukiety kwiatów, które z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Dostarczamy piękne, świeże i pachnące bukiety dla mamy, babci, na urodziny czy imieniny, a także kwiaty na komunię (w tym małe bukieciki na komunię), na ślub, dzień kobiet; i inne okoliczności. Wśród naszych usług znajduje się również florystyka żałobna i sprzątanie grobów .E-kwiaciarnia Róża proponuje również liczne prezenty, takie jak: kosze delikatesowe, maskotki, słodycze, kawy, świece zapachowe i wiele innych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach!

Wysyłka kwiatów i prezentów – Bytom

Jesteś z Bytomia i chcesz sprawić radość komuś bliskiemu? To doskonale się składa! Kwiaty i bukiety dostarczane są zawsze na czas i w idealnym stanie, tak aby zadowolić zarówno zamawiającego, jak i osobę, w której ręce nasze piękne kompozycje kwiatowe mają docelowo trafić. Wysyłka kwiatów i prezentów na terenie miasta Bytom (i nie tylko) odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Nasze internetowe e-kwiaty i prezenty docierają do każdego zakątka Śląska, nie omijając oczywiście miasta Bytom. U nas zamówisz kwiaty z dostawą do domu – Nasz dostawca bukietów i upominków zadba o to, by Twoja poczta florystyczna dotarła na miejsce w nienaruszonym stanie. Nie ograniczamy się tylko do jednego miasta- wysyłka jest możliwa, do każdego miejsca w Polsce, lub na świecie. Profesjonalna wysyłka kwiatów i prezentów Bytom – sprawdź nas!

Kilka słów o mieście Bytom

Bytom położony jest na Wyżynie Śląskiej i wchodzi w skład Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Może pochwalić się statusem jednego z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska. Swego czasu służył książętom piastowskim i górnośląskim za główną kwaterę, następnie – przed II wojną światową – mieściły się w nim siedziby wielu organizacji kulturalnych, społecznych i narodowych, których celem była walka o utrzymanie polskości na terenie regionu. Obecnie Bytom stanowi ważny ośrodek rozrywkowy, kulturalny i przemysłowy na Górnym Śląsku. Na terenie miasta znajduje się wiele zabytków. Już sam układ urbanistyczny centrum wskazuje na bogatą historię Bytomia – jest bowiem charakterystyczny dla średniowiecznych miast lokowanych na prawie niemieckim. Do miejsc wartych odwiedzenia z pewnością należą piwnice Domu Gorywodów. Są to gotyckie katakumby wykute w dolomicie, pochodzące z XIII wieku! Liczne XIX- i XX-wieczne kamienice w stylu secesyjnym, neorenesansowym i neogotyckim ubarwiają miejski krajobraz. Niestety, silnie rozwinięty przemysł wydobywczy, a dokładnie duża liczba wyrobisk kopalnianych, sprawił, że w 2. połowie XX wieku Bytom zaczął się zapadać. Do dziś częstym zjawiskiem są tąpnięcia, które nierzadko skutkują znacznymi szkodami w zabudowie miasta. Ale bez obaw – nawet wstrząsy nie powstrzymają naszego kuriera z kwiatami w dotarciu pod Twoje drzwi. Mimo wszystko dowieziemy je na czas w idealnym stanie.

E-kwiaciarnia Róża – oddział Bytom

Dane kontaktowe:

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:

Expert Łukasz Gerlecki
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 6351619917

Konto bankowe:

ING 53 1050 1634 1000 0092 6610 2590


Konto walutowe:
PL 42 1050 1634 1000 0092 6610 3176

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

E- kwiaciarnia w Bytomiu

Urodziny, imieniny, gratulacje, podziękowanie, a może rocznica ślubu? Kwiaty to uniwersalny prezent na każdą okazję. Ale uniwersalny nie musi znaczyć byle jaki! Nasza internetowa kwiaciarnia, działająca na terenie takich miast jak Bytom, Zabrze, Gliwice, Knurów czy Ruda Śląska, posiada bogatą ofertę bukietów, koszów kwiatowych, wiązanek, roślin doniczkowych oraz różnego rodzaju upominków (maskotek, słodyczy, kaw i wielu innych) – każdy z naszych produktów powstaje w dbałości o jak najwyższe walory estetyczne (a w przypadku niektórych funkcjonalne bądź smakowe!), dzięki czemu osoba obdarowana czuje się prawdziwie rozpieszczona. Oferujemy również usługi florystyczne, takie jak ozdobne pakowanie prezentów czy kwiatowy wystrój imprez lub firm.