Kwiaciarnia Zabrze

kwiaty i prezenty

Kwiaty– oferta

Oferujemy najrozmaitsze bukiety róż, kwiaty doniczkowe, a także bukiety mieszane, kwiaty na urudziny czy kosze kwiatowe. Spośród prezentów mają Państwo do wyboru: słodycze, kawy, kosze delikatesowe, maskotki, świece zapachowe, porcelanę, szkło oraz drobne upominki.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Zabrze

Dostarczamy kwiaty i prezenty na terenie całego miasta Zabrze. Zabrze jest jednym z głównych obszarów naszej działalności. Gwarantujemy szybką dostawę: czas wysyłki wynosi zaledwie 40 minut! Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas kwiaty pozostawały świeże, pachnące i nienaruszone. Wysyłka kwiatów i prezentów jest starannie zabezpieczana, tak aby odbiorca otrzymał ją w idealnym stanie. Warto pamiętać, że kwiaty sprawdzą się doskonale przy każdej okazji! Urodziny, imieniny, podziękowanie, gratulacje, rocznica – niezależnie od wieku i płci, tak miły gest z pewnością zostanie doceniony. Wysyłka kwiatów i prezentów do miasta Zabrze i okolic za pośrednictwem naszej kwiaciarni internetowej odbywa się w kilku prostych krokach. Dzięki wygodnemu systemowi zamawiania szybko i sprawnie otrzymasz lub prześlesz kwiaty i prezent w wybrane miejsce na obszarze całego Zabrza, ale również w dowolne miejsce na świecie

Kilka słów o mieście Zabrze

Zabrze to górnośląskie miasto sąsiadujące z Gliwicami, Bytomiem i Rudą Śląską, posiadające prawa miejskie od 1922 roku. Może pochwalić się licznymi zabytkami, szczególnie z XIX i XX wieku. Stare kamienice, osiedla robotnicze, obiekty poprzemysłowe (takie jak wieże ciśnień czy budynki pokopalniane) przyciągają miłośników historii i architektury. Do najbardziej charakterystycznych dla Zabrza obiektów należą nieczynna od 1928 roku kopalnia węgla kamiennego Guido oraz Sztolnia Królowa Luiza. Miasto oferuje również takie atrakcje turystyczne jak: modernistyczny Hotel Admiralspalast, budynek Poczty Głównej, dwór w Rokitnicy czy „Stalowy dom”. Zabrze stanowi interesujący punkt na mapie województwa śląskiego również ze względu na liczne ośrodki kultury, rozrywki i rekreacji. Do najważniejszych należą: Teatr Nowy im. Gustwa Morcinka, Filharmonia Zabrzańska, Muzeum Techniki Wojskowej, Muzeum Górnictwa Węglowego, Park im. Poległych Bohaterów, Miejski Ogród Botaniczny i Kąpielisko Leśne. To oczywiście nie wszystko, czym może pochwalić się Zabrze. Nasza internetowa kwiaciarnia ma swoją siedzibę właśnie tutaj, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać kwiaty i prezenty do różnych miast na Śląsku w krótkim czasie. Można zatem powiedzieć, że Zabrze stanowi dla nas doskonałą bazę wypadową. Czekamy na Państwa zamówienia![/vc_wp_text]

E-kwiaciarnia Róża – oddział Zabrze

Dane kontaktowe:

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
KKM System Good Luck
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 631 250 63 85

Konto bankowe:
ING 05 1050 1214 1000 0092 4310 4313


Konto walutowe:
PL 04 1050 1214 1000 0091 2945 3990

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

E- kwiaciarnia w Zabrzu

Nasza e- kwiaciarnia w Zabrzu proponuje wysyłkę kwiatów i prezentów na cały świat już w 2h, a  przesyłki do miast Zabrze, Gliwice i Knurowa już w 40 min. Proponujemy kwiaty i prezenty na każda okazję niezależnie od wieku. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie lub dla bliskiej osoby. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju kosze delikatesowe, pluszowe przytulanki, świece zapachowe, kawy oraz słodkości. Z naszą e kwiaciarnią w Zabrzu wyślesz bukiety kwiatów w najdalszy zakątek świata. Nasza poczta z kwiatami i prezentami to gwarancja zawsze świeżych kwiatów oraz najwyższej jakości produktów. W swojej ofercie posiadamy również wieńce, palmy oraz wiązanki pogrzebowe. Te wszystkie kwiatowe przesyłki dostarczymy do  wskazanego przez Ciebie miejsca.

Kwiaty online do Zabrza

Kwiaty online do Zabrza, Gliwic, Knurowa i okolic dostarczamy siedem dni w tygodniu. Dostarczymy kwiatowe przesyłki za pośrednictwem naszego kwiatowego dostawcy. Kwiaty online do Zabrza oraz wieńce, palmy i wiązanki pogrzebowe skomponowane przez naszych florystów zostaną odpowiednio zabezpieczone podczas transportu i dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]