Kwiaciarnia Mikołów

Proponujemy

Wśród naszych produktów znajdziesz między inymi klasyczne bukiety na urodziny, czy imieniny. Kwiaciarnia wysyłkowa Róża wychodzi naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, poszerzając swoją ofertę o prezenty i upominki, takie jak na przykład: kosze delikatesowe, słodycze, kawy, porcelana, szkło, maskotki czy akcesoria home decor. Wyślij kwiaty ukochanej osobie, stwórz bukiet wedle własnych upodobań. Dostarczamy również: wiązanki i bukieciki dla dziecka, kwiaty na ślub i wesele – bezpośrednio na ceremonię lub salę weselną, kwiaty na pogrzeb i wiele innych kompozycji. Florystyka okolicznościowa to nasza specjalność! Polecamy również wiecznie żywe róże, ich trwałość to aż 2 lata.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Mikołów

E-kwiaciarnia Róża zawitała również do Mikołowa! Dostarczamy kwiaty na ślub i wesele – bezpośrednio na ceremonię lub salę weselną. Internetowe kwiaciarnie niekiedy dostarczają kwiaty pomięte i nadszarpane, natomiast nasz e-kwiaciarz dba o to, by przesyłka dotarła na miejsce w nienaruszonym stanie, a co więcej – w stosunkowo krótkim czasie. Wysyłka kwiatów i prezentów na terenie miasta Mikołów i nie tylko (działamy na terenie całego województwa śląskiego, a nawet dalej!) zawsze przebiega sprawnie i profesjonalnie. Nasi kwiaciarze z zamiłowaniem do pięknych dekoracji starannie składają piękne bukiety dla mamy czy też babci. Najtańsza kwiaciarnia internetowa rzadko kiedy jest jednocześnie tą najlepszą. My natomiast dokładamy wszelkich starań, by łączyć jedno z drugim, czyli atrakcyjne ceny z doskonałą jakością! Dlatego nasza wysyłka kwiatów i prezentów obejmująca Mikołów i inne miasta województwa śląskiego cieszy się zaufaniem tak wielu klientów. Sprawdź nas i Ty – zamów i wyślij kwiaty, gdzie tylko chcesz i kiedy chcesz!

Kilka słów o mieście Mikołów

Mikołów jest jednym z miast południowej Polski – leży na terenie województwa śląskiego, licząc ponad czterdzieści tysięcy mieszkańców. Podzielony jest na 5 sołectw, 21 dzielnic i 10 osiedli, co jest dość zaskakującą liczbą, biorąc pod uwagę jego stosunkowo niewielką powierzchnię, która liczy niecałe osiemdziesiąt kilometrów kwadratowych. Mikołów sąsiaduje z gminami: Katowice, Gierałtowice, Ornontowice, Orzesze, Łaziska Górne, Ruda Śląska, Wyry i Tychy. Posiada zabytkowe Stare Miasto (prawa miejskie Mikołów uzyskał jeszcze w średniowieczu – w 1276 roku) z uroczymi kamienicami. Nie obfituje jednak w zabytki, za to już na początku XX wieku mógł pochwalić się przynoszącą zyski gospodarką. Co ciekawe, to właśnie w Mikołowie otwarła się pierwsza na Śląsku kwiaciarnia. Ewa Wasilewska była jej założycielką i znaną w okolicy kwiaciarką. Niestety, jej kwitnący biznes nie utrzymał się zbyt długo, ponieważ już kilka lat po jego otwarciu wokół pojawiły się konkurencyjne kwiaciarnie, które przyciągały mikołowian pięknymi i oryginalnymi kwiatowymi kompozycjami.

Dane kontaktowe

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
Expert Łukasz Gerlecki
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 6351619917

Konto bankowe:
ING 53 1050 1634 1000 0092 6610 2590

Konto walutowe:
PL 42 1050 1634 1000 0092 6610 3176

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej