Kwiaciarnia Katowice

Oferta kwiaciarni

Poszukujesz idealnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Zbliżają się jej urodziny, imieniny, święta, a może inna ważna dla niej data, ma przykład ślub? Zapoznaj się z szeroką ofertą kwiaciarni Róża, a z pewnością znajdziesz coś w sam raz na tę okazję. Niech nie zmyli Cię nasza nazwa! Proponujemy dużo więcej niż kwiaty. Jedną z naszych specjalności są kosze delikatesowe. Przygotowaliśmy całkiem spory wybór oryginalnych koszy z upominkami dla każdego. Wśród nich znalazły się m.in. luksusowe czekoladki, wysokogatunkowe alkohole, najwyższej jakości domowe syropy, aromatyczne kawy i herbaty, kwiaty doniczkowe, a nawet pluszowe maskotki! Nasze ekskluzywne kosze delikatesowe są wypełnione po brzegi jakościową zawartością, która umili osobie obdarowanej niejeden wieczór. Do każdego z nich możesz dodać jeszcze wybrane kwiaty i rezent gotowy! Skorzystaj z naszego kreatora kwiatów, aby wybrać kompozycję wedle własnego upodobania.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Katowice

Wysyłka kwiatów i prezentów – Katowice i inne miasta Śląska obsługujemy najszybciej. Wszelkie zamówienia dostarcza pod wskazany adres nasz kurier. Kwiaty i upominki docierają zawsze na czas i w doskonałym stanie. Wysyłka kwiatów i prezentów obejmuje nie tylko Katowice, lecz całe województwo śląskie. Docieramy również daleko poza jego granice. O naszych usługach słyszano bowiem nawet za oceanem! Nasza oferta zagraniczna obejmuje Niemcy, Wielką Brytanię, USA, Szwecję i Bułgarię. Jeśli zatem masz kogoś bliskiego w jednym z tych krajów i chcesz sprawić mu przyjemność, nie musisz daleko szukać. Zamów kwiaty przez internet lub skontaktuj się z nami!

Kilka słów o mieście Katowice

Katowice od 1945 roku są stolicą województwa śląskiego i jednocześnie jego największym pod względem liczby ludności (ponad 300 tysięcy) miastem. Pod względem powierzchni plasują się natomiast na drugim miejscu (164 km2), tuż za Dąbrową Górniczą. Katowice posiadają bardzo silnie rozwiniętą ofertę kulturalną, która w ciągu ostatnich dziesięciu lat znacznie się poszerzyła i poszerza nieustannie. Oprócz znanej w całej Polsce, a nawet daleko poza jej granicami Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek”, do tzw. Strefy Kultury należą również: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Muzeum Śląskie oraz wieżowce .KTW. Każdy z budynków wchodzących w skład Strefy cechuje się nowoczesnym, postindustrialnym designem. Oferta kulturalna Katowic wykracza jednak daleko poza te wyjątkowe obiekty. Biblioteka Śląska, Filharmonia Śląska, Instytucja Filmowa „Silesia-Film”, Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, a także liczne kina, teatry oraz centra rozrywki i handlu czynią Katowice jednym z najciekawszych miast w Polsce.

E-kwiaciarnia Róża – oddział Katowice

Dane kontaktowe:

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
Expert Łukasz Gerlecki
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 6351619917

Konto bankowe:
ING 53 1050 1634 1000 0092 6610 2590


Konto walutowe:
PL 42 1050 1634 1000 0092 6610 3176

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

E- kwiaciarnia w Tychach

Internetowa kwiaciarnia Róża to sposób na szybkie dostarczenie kwiatów i upominków pod wskazany adres. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, a w szczególności w takich miastach jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska i Chorzów. Oferujemy m.in. róże, tulipany, bukiety mieszane czy kosze kwiatowe. U nas zamówisz także świetne upominki, np. w postaci maskotek, słodyczy, świec zapachowych czy wyrobów porcelanowych i szklanych. Oprócz usługi kwiatowego kuriera zajmujemy się również oprawą kwiatową ślubów i wesel, florystyką funeralną (w tym opieką nad grobami), ozdobnym pakowaniem prezentów oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu florystyki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej e-kwiaciarni, bo być może już niebawem nadarzy się okazja, w której będziemy mogli Ci się przydać!