Kwiaciarnia Pyskowice

kwiaty i prezenty

Nasze propozycje

Naszą specjalnością są e-wysyłki kwiatów i upominków, takich jak: kosze delikatesowe, słodycze, kawy, maskotki, świece zapachowe, porcelana, szkło czy artykuły home decor. Zajmujemy się również szeroko pojętymi usługami florystycznymi – prowadzimy opiekę nad grobami, przygotowujemy oprawę kwiatową ślubów, wesel, komunii i pogrzebów, napełniamy balony helem, a nawet wynajmujemy Mikołaja. Oferujemy też stałe czuwanie nad kwiatowym wystrojem firmy, cotygodniową dostawę lub pielęgnację kwiatów w formie bukietów bądź kompozycji w naczyniu do recepcji, holu czy gabinetu oraz regularne dostarczanie nawozów i środków chemicznych do pielęgnacji roślin doniczkowych i kwiatów ciętych. W zakres naszych usług dla firm wchodzi ponadto: dekorowanie sal konferencyjnych, stołów i mównic, dobór kwiatów dopasowanych do wystroju lub logo firmy czy też przygotowywanie bukietów dla gości biznesowych.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Pyskowice

Pyskowice stanowią jeden z obszarów naszej kwiatowej działalności. Przede wszystkim jednak charakteryzuje nas szybka i niezawodna poczta – wysyłka kwiatowa spod szyldu Róży dociera zawsze na czas i w doskonałym stanie. Kwiaty do wysłania przygotowywane są przez doświadczonych, wyspecjalizowanych florystów z wyjątkową precyzją i delikatnością, tak aby osoba, której chcesz podarować piękny bukiet, czuła się doceniona. Wysyłka kwiatów i prezentów Pyskowice zadowoliła już całe mnóstwo klientów. Warto zaznaczyć, że dostarczamy również kwiaty w dużych ilościach do biur i zakładów.Oferta kwiatowa dla firm obejmuje wystrój biur, hoteli i restauracji, a także przygotowanie zielonej oprawy imprez dla pracowników i ich rodzin. Wysyłka kwiatów i prezentów Pyskowice – kwiaciarnia Róża poleca się dla Ciebie!

Kilka słów o mieście Pyskowice

Pyskowice można by nazwać kolebką gwiazd! To właśnie stamtąd pochodzą znany w Polsce i na świecie DJ i producent muzyczny C-BooL oraz raper i wokalista Bob One. W tym mieście mieszkał również Boczek ze Świata Według Kiepskich, czyli Dariusz Gnatowski, a także polska aktorka i modelka, córka byłego premiera, Agata Buzek. Pyskowice posiadają zabytkową starówkę z równie zabytkową fontanną stojącą na – jakże by inaczej – zabytkowym rynku. Na terenie miasta znajduje się również stary żydowski kirkut (czyli cmentarz żydowski) oraz skansen kolejowy Towarzystwa Ochrony Zabytków Kolejnictwa. Pyskowice sąsiadują z miastem Gliwice oraz gminami Rudzieniec, Toszek, Wielowieś i Zbrosławice.

Dane kontaktowe

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
Expert Łukasz Gerlecki
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 6351619917

Konto bankowe:
ING 53 1050 1634 1000 0092 6610 2590


Konto walutowe:
PL 42 1050 1634 1000 0092 6610 3176

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

    [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]