Oferta dla firm

Czy zdajesz sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa kwiatowy wystrój Twojej firmy? Nie dość, że kwiaty są istotnym elementem wystroju wnętrza, to  jak udowodniono, dzięki działaniu estetycznemu mają silny wpływ na polepszenie relacji pomiędzy współpracownikami. Kwiaty w firmie doniczkowe, cięte, a nawet sztuczne ułożone w przeróżne kompozycje niwelują stres związany z pracą pod presją czasu, podnoszą jej standard, wpływają na zmniejszenie dolegliwości zdrowotnych, a tym samym powodują mniejszą absencję, a nawet w dużym stopniu zwiększają wydajność pracowników!

Co ważne, klienci odbierają zieloną firmę jako przyjazną i profesjonalną chętniej korzystają z jej usług i rzadziej składają zażalenia, co przekłada się na zwiększenie zysków i dobrą renomę. Zlecając przygotowanie kwiatowej oprawy profesjonalistom, masz pewność, że Twoje kwiaty będą zawsze piękne i zadbane Kwiaciarnia Róża zapewnia cotygodniową dostawę kwiatów ciętych, a także stałą pielęgnację roślin doniczkowych.

Floryści Kwiaciarni Róża rozumieją jak ważną rolę odgrywają rośliny i dlatego przygotowali dla swoich Klientów usługę kwiatowego wystroju firmy. Nasi specjaliści umówią się z Tobą na spotkanie i wyznaczą kluczowe miejsca, które następnie ozdobione zostaną roślinami. Twoje kwiaty dobrane zostaną w zależności od warunków panujących w otoczeniu, dostosowane do profilu firmy, a także do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oprócz profesjonalnego doradztwa i wykonania zapewniamy również pełen wybór kwiatów zarówno doniczkowych, ciętych, jak i wysokiej jakości kwiatów sztucznych nie różniących się pod względem wizualnym i estetycznym od kwiatów żywych. Wysyłka kwiatów i cotygodniowa wymiana kwiatowego wystroju firmy odbędą się w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

NASZA OFERTA:

wystrój biur, hoteli i restauracji:

 • analiza warunków panujących w pomieszczeniach biurowych i dobór odpowiednich roślin
 • przygotowanie kwiatowych kompozycji z roślin doniczkowych, ciętych i wysokiej jakości kwiatów sztucznych do recepcji, pomieszczeń biurowych, pokoi hotelowych i restauracji
 • dobór i wypożyczenie naczyń do kompozycji z kwiatów ciętych i doniczkowych
 • przygotowanie oprawy świątecznej firmy (ozdoby wielkanocne, bożonarodzeniowe, dekoracje okolicznościowe)

stała opieka nad kwiatowym wystrojem firmy:

 • stała pielęgnacja w przypadku kompozycji z kwiatów ciętych
 • cotygodniowa dostawa kwiatów w formie bukietów lub kompozycji w naczyniu do recepcji, holu lub gabinetu
 • zapewnienie stałej dostawy nawozów i środków chemicznych do pielęgnacji roślin doniczkowych i kwiatów ciętych

oprawa kwiatowa imprez firmowych:

 • dekoracje sal konferencyjnych
 • dekoracje stołów
 • dekoracje mównic
 • dobór kwiatów dopasowanych do wystroju lub logo firmy
 • przygotowanie bukietów dla ważnych gości lub pracowników firmy
 • projekt i wykonanie kwiatowego dywanu z logiem (lub w zależności od potrzeb klienta) przed wejściem do budynku firmy lub jako element dekoracyjny podczas imprez promocyjnych

Róża Gliwice to nie tylko kwiaciarnia stacjonarna i kwiaciarnia internetowa, to miejsce w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej oferty kwiatowego wystroju firmy i kwiatowej oprawy imprez promocyjnych. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę. Wysyłką kwiatów zajmuje się nasza firmowa poczta kurierska. Kwiatowa przesyłka jest doręczana pod wskazany adres na terenie kraju i za granicą. Nasi floryści to profesjonaliści, czego potwierdzeniem jest udział w wielu warsztatach, a także w kursach Gliwickiej Szkoły Florystycznej prowadzonej przez wielokrotną mistrzynię w tej dziedzinie Małgorzatę Niską. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji! Ceny ustalane są po indywidualnej rozmowie z klientem w zależności od rodzaju zamówienia.

Więcej informacji uzyskasz w siedzibie kwiaciarni Róża przy ul. Tarnogórska 14 w Gliwicach lub pod numerem telefonu 32 230 48 58.