Kwiaciarnia Tychy

Nasza oferta

Mieszkańcy Tychów – jako jednego z miast, na terenie których sukcesywnie działa internetowa kwiaciarnia Róża – przejawiają szczególne zainteresowanie naszymi maskotkami. Do zamawianych u nas prezentów w postaci bukietów często dołączają bowiem pluszaki. Wędrują one w ręce nie tylko najmłodszych tychowian i tychowianek – maskotka może okazać się przecież świetnym podarunkiem dla ukochanej osoby na walentynki, urodziny lub rocznicę. Warto dołączyć do niej kwiaty lub czekoladki (albo jedno i drugie!) i pełnia szczęścia gwarantowana! Oprócz typowych maskotek chętnie wybieranym przez naszych klientów upominkiem jest Pluszowe Love, czyli miękkie, idealnie czerwone i przyjemne w dotyku serce z płatkami róż. Jeśli pragniesz wyznać komuś miłość, taki prezent będzie świetnym wyborem. Warto podkreślić, że wszystkie nasze maskotki posiadają certyfikaty CE, co oznacza, że spełniają wszelkie wymagania związane z dyrektywami Unii Europejskiej w ramach tzw. Nowego Podejścia. Do maskotki zawsze możesz dołączyć bilecik z dowolną treścią życzeń lub wybrany produkt dodatkowy – wino, balony, czekoladę, ozdobne opakowanie czy akcesorium z kategorii home decor.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Tychy

Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy w ciągu 48 godzin za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej bądź naszych własnych kurierów kwiatowych. Dzięki temu udaje nam się docierać tak szybko, a produkty, które dostarczamy, pakowane są w taki sposób, by osoba obdarowywana otrzymała je w doskonałym stanie. Kwiaty za pośrednictwem naszej internetowej kwiaciarni możesz wysłać również za granicę. Obsługujemy takie kraje jak Niemcy,Wielka Brytania, Bułgaria, Szwecja, a nawet Stany Zjednoczone. Jeśli więc masz ciocię w którymś z tych krajów, nie zapomnij o jej urodzinach!

Kilka słów o mieście Tychy

Tychy to jedno z większych miast województwa śląskiego, które liczy aktualnie 131 tysięcy mieszkańców zgromadzonych na obszarze niecałych 82 km2. Miasto jest podzielone na 17 dzielnic. Na terenie Tychów znajduje się mniej więcej 150 hektarów zorganizowanej zieleni, w tym parków i skwerów. Do najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców należą: Park zabytkowy przy ulicy Katowickiej, Park Jaworek, Park Północny przy ulicy Edukacji oraz Skwer Starego Alojza. Co ciekawe, Tychy znajdują się na 9. miejscu w Polsce pod względem obszarów spacerowo-wypoczynkowych. Miasto może również pochwalić się interesującymi zabytkami, wśród których najbardziej warte odwiedzenia są: zespół Browaru Książęcego, zespół Huty Paprockiej oraz kasyno Browaru Obywatelskiego.

E-kwiaciarnia Róża – oddział Tychy

Dane kontaktowe:

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
Expert Łukasz Gerlecki
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 6351619917

Konto bankowe:
ING 53 1050 1634 1000 0092 6610 2590

Konto walutowe:
PL 42 1050 1634 1000 0092 6610 3176

BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

E- kwiaciarnia w Tychach
Nasza internetowa kwiaciarnia działająca m.in. na terenie Tychów oferuje szybki dowóz bukietów, koszów delikatesowych i upominków. Wyślij kwiaty (i coś słodkiego!) bliskiej osobie z okazji urodzin, Dnia Kobiet czy Walentynek, a z pewnością wywołasz uśmiech na jej twarzy. Nasz kwiatowy kurier dociera do celu zawsze na czas, a przesyłka w postaci kwiatów lub upominków (maskotek, artykułów home decor czy wyrobów ceramicznych lub szklanych) zostaje przekazana osobie obdarowanej w doskonałym, nienaruszonym stanie. Świeże, pachnące kwiaty z naszej kwiaciarni docierają do takich miast jak Tychy, Zabrze, Gliwice, Knurów oraz do wielu innych miast Śląska i nie tylko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kwiatów, prezentów i usług florystycznych.

Kwiaty online do Tychów

Kwiaty i prezenty dostarczamy przez 7 dni w tygodniu do Tych, Knurowa, Zabrza i Gliwic. Nasz kwiatowy dostawca zadba o to, aby każda przesyłka w transporcie była odpowiednio zabezpieczona i dotarła na miejsce w idealnym stanie. Nasze szalone florystki polecają najlepsze prezenty w najlepszej cenie!