Pogrzeb

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 22 wyników

Wieniec pogrzebowy

Godne ostatnie pożegnanie jest niezwykle ważne. Wieniec pogrzebowy musi mieć odpowiedni rodzaj oraz kwiatowe przybranie. Równie ważna jest także kolorystyka.Przeważnie są to kwiaty białe lub w jasnych, bladych kolorach. Wieniec pogrzebowy ma kształt serca, koła lub owalu na podkładzie z igliwia z jodły lub świerku. Odchodząc od standardów nasi floryści zadbają o to, aby każdy wieniec był wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardziej oryginalną i mniej spotykaną formą są wieńce w kształcie krzyża lub stojące. Nasza kwiaciarnia internetowa i stacjonarna dostarcza wieńce pogrzebowe bezpośrednio do kościoła, kaplicy czy na cmentarz. Gliwice, Zabrze, Knurów i Bojków- do tych miejscowości nasza kwiatowa przesyłka dotrze już w 40 min od chwili złożenia Twojego zamówienia.

Wiązanka pogrzebowa

Wiązanka pogrzebowa jest znacznie mniejsza od wieńca pogrzebowego. Tutaj wybór kolorów jest znacznie szerszy. Od bieli po fiolety, czerwienie czy pomarańcz. Wiązanka pogrzebowa przeważnie jest przystrojona czarną organzą, flizeliną czy celofanem. Szarfa oraz wstążka “Ostatnie pożegnanie” jest dopełnieniem całej kompozycji pogrzebowej. Do miejscowości Zabrze, Gliwice, Knurów oraz Czechowice nasz kwiatowy kurier dostarczy Twoje zamówienie już w 40 min, natomiast na terenie całej Polski dostawa w 2h!

Palma pogrzebowa

Palma pogrzebowa nie ma określonego doboru kwiatów. Jest to indywidualny wybór klienta.W większości przypadków klienci zamawiają palmy na podkładzie z igliwia typu jodła, świerk czy sosna. Kolorystyka natomiast nie powinna ze sobą kontrastować w znaczący sposób. Można natomiast dołączyć dobraną kolorystycznie szarfę z własną dedykacją. Nasi specjaliści służą pomocą w każdej sprawie oraz staną na wysokości powierzonego im zadania. Kwiatowa dostawa twojego zamówienia już w 40 min do miejscowości Knurów, Gliwice, Zabrze i
Przyszowice. Do pozostałych miejscowości dostawa w 2h.