Kwiaty dla Babci i Dziadka

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 54 wyników

Kwiaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Masz już kwiaty dla Babci i Dziadka? Jeśli nie, to jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Znajdziesz tutaj ogromny wybór kwiatów, bukietów i wiązanek dla kochanych babć i dziadków. 21 i 22 stycznia to ważne dni. Babcia i Dziadek są naszymi przyjaciółmi, uczcijmy ich dzień obdarowując ich kwiatami, prezentami, miłym słowem i ciepłym gestem.

Osobiście, online lub telefonicznie możesz zamówić piękne kwiaty. Wśród naszych najpiękniejszych wiązanek znajdziesz: „Bukiet mieszanka szczęścia” skomponowany z różowych gerber, eustomy, róży, goździków oraz santini , a to wszystko w towarzystwie soczystej zieleni lub „Kosz kwiatów pełen podziękowań”, a w nim gerbery, ornitogalum, alstromeria, astry zielone wraz z dodatkami, „Sen nocy letniej” to piękna kompozycja wykonana z kwiatów takich jak: lilia, margaretka, róża, goździk gałązkowy, limonium. Wszystkie bukiety przygotowujemy na bieżąco ze świeżych kwiatów. Do każdej wiązanki możesz dobrać własne ozdoby lub dodatki. Może to być pluszowy miś, czekoladki, wino lub kartka okolicznościowa z treścią Twoich życzeń. Mamy też przepiękne bukiety z samych róż: czerwonych, herbacianych lub białych. Jeśli Twoi dziadkowie lubią kwiaty doniczkowe znajdziesz u nas wyjątkowe storczyki lub anturium, których urok będzie cieszył oko przez bardzo długi czas. Na stronie znajdziesz też propozycje kompozycji premium z białych lilii lub wielkie serce z czerwonych róż.

Niestety, nie wszyscy mają to szczęście, że mogą wspólnie obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Jeśli jednak chciałbyś uczcić pamięć o swoich najbliższych, możesz złożyć kwiaty na cmentarzu. Proponujemy wiązanki i większe, owalne lub okrągłe wieńce na grób.

Kwiaty z dostawą do Dziadków

Jeśli nie możesz sam dostarczyć kwiatów dla Twoich dziadków, możemy pomóc Ci to zrobić. Wystarczy, że zamówisz bukiety kwiatów lub wiązankę, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Jeśli Twoi dziadkowie mieszkają na Śląsku, kwiaty dowieziemy do nich już w 40 minut. W każdy inny zakątek Polski dostawa będzie zrealizowana w 2h. Zamów kwiaty z dostawą do domu. Kwiatowa przesyłka to sprytne rozwiązanie, które polecamy 21 i 22 stycznia. Nasz e-kwiaciarz jest niezawodny i w pełni profesjonalnie zrealizuje każde powierzone mu zadanie.