Kwiaty na Dzień Kobiet

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 76 wyników

Dzień Kobiet obchodzi się nie tylko w Polsce. W wielu państwach na świecie jest to oficjalne święto. I w większości z nich obchodzi się je 8 marca. Początki Dnia Kobiet sięgają 1909 roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie Socjalistyczna Partia Ameryki zaproponowała obchody Narodowego Dnia Kobiet. Ale warto wiedzieć, że jeszcze w starożytnym Rzymie w pierwszym tygodniu marca obchodzono Matronalia – święto macierzyństwa i płodności.

W tym wyjątkowym dniu mężczyźni wręczają ważnym w ich życiu lub znajomym kobietom – żonom, matkom, partnerkom, córkom i koleżankom kwiaty i prezenty. To symboliczne uznanie i podziękowanie za ich miłość, pracę, zaangażowanie i to, że są czasem niezastąpione.

Nie istnieje Dzień Kobiet bez pięknych kwiatów! Z tej okazji fantastycznie sprawdza się wiele gatunków, między innymi róże, tulipany i bardzo trwałe goździki. Kwiaciarnia Róża skomponuje z nich wspaniałe wiązanki, które zachwycą oko i serce każdej pani. Ponieważ święto jest wyjątkowe, to i kwiaty powinny być niepowtarzalne, dlatego szczególnie polecamy bogate kosze kwiatowe lub flowerboxy. Możemy przygotować kosz, w którym jest nawet 100 czerwonych róż!Paniom, które uwielbiają rośliny doniczkowe, podarować można wspaniałe różnokolorowe storczyki, róże lub anturium. Wyjątkowym prezentem będzie jedna z wiązanek z naszej kolekcji premium – „Kompozycja Biały Aromat” z białych goździków i lilii lub „Wieczna Miłość”, czyli piękne serce z czerwonych róż. Ciekawym pomysłem naszych florystów są Owocowe Boxy – pudła pełne soczystych, świeżych owoców. Do wszystkich kwiatów dołączyć można upominek (wino, czekoladki lub pluszowego misia) albo bilecik z własnoręcznie napisanym tekstem.

Kwiaty z dostawą do kobiety

Każdy wybrany przez Ciebie bukiet dostarczymy we wskazane miejsce. W każde miejsce na Śląsku dostarczamy kwiaty w niecałą godzinę. Nie wahaj się, zamów bukiet osobiście, online lub telefonicznie. Nasi kurierzy zawiozą go do rąk adresatki. Możemy zagwarantować, że wszelkie nasze kwiatowe przesyłki realizowane są z najwyższą starannością. Nieważne, czy to bukiet, kosz kwiatów, czy owocowy box. Kwiaty na Dzień Kobiet będą zachwycać jeszcze długi czas. A więc 1 2 3, kwiaty na Dzień Kobiet zamawiaj Ty!