Kwiaciarnia Ruda Śląska

kwiaty i prezenty

Oferta

W ofercie kwiaciarni Róża znajdziesz rozmaite kompozycje kwiatowe oraz liczne prezenty i upominki doskonałe na każdą okazję. Oferujemy tanie kwiaty na wysyłkę, które sprawią, że osoba obdarowana poczuje się doceniona i wyjątkowa. Proponujemy również kreator kwiatów. Stwórz samemu swój bukiet kwiatów – warto! Dostarczamy kwiaty i upominki również na specjalne okazje. Przykład? Bukiety urodzinowe, kwiaty na Dzień Matki, bukiet na Walentynki, bukiety ślubne, wianki komunijne z żywych kwiatów i sztucznych i wiele innych – florystyka okolicznościowa to nasza specjalność! Wśród prezentów i upominków okolicznościowych mamy dla Ciebie takie produkty jak: wianek komunijny, szachy dla sommeliera , porcelanę oraz elementy dekoracyjne.

Wysyłka kwiatów i prezentów – Ruda Śląska

Miasto Ruda Śląska jest jednym z głównych ośrodków, do których dostarczamy nasze kwiaty. Nasza kwiaciarnia internetowa wysyła kwiaty pocztą, ale nie tylko – kwiatowa wysyłka jest również realizowana przez naszych kurierów kwiatowych. Dzięki temu dociera na miejsce szybko i w nienaruszonym stanie. Wysyłka kwiatów i prezentów na terenie miasta Ruda Śląska działa u nas sprawnie i profesjonalnie. Dostawa jest możliwa również w każde inne miejsce na świecie.

Kilka słów o mieście Ruda Śląska

Ruda Śląska powstała w 1959 roku i wchodzi w skład aglomeracji górnośląskiej. Podzielona jest na jedenaście dzielnic – są to: Orzegów, Czarny Las, Godula, Kochłowice, Ruda, Halemba, Chebzie, Wirek, Nowy Bytom i Bykowina. Do każdej z nich dostarczamy nasze bukiety kwiatowe i upominki. Ruda Śląska położona jest w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a miasta z nią graniczące to: Zabrze, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mikołów i Paniówki. Do nich również dociera nasza kwiatowa przesyłka. Przez Rudę Śląską przepływa rzeka Kłodnica oraz jej dopływy: Bytomka i Potok Bielszowicki. Miasto liczy niecałe 140 tys. mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi prawie 78 km2. Ruda Śląska może pochwalić się wieloma zabytkami. Wśród nich są: powstały prawdopodobnie w XIX wieku młyn nad Kłodnicą, kościół św. Pawła Apostoła, Grodzisko Kochłowickie, pałacyk Donnersmarcków, schron bojowy nr 75 w Kochłowicach, wieża wyciągowa szybu „Andrzej”, sanktuarium św. Józefa czy osiedla robotnicze Ficinus i Kaufhaus. Na terenie miasta Ruda Śląska dobrze rozwinięty jest przemysł wydobywczy (kopalnia Halemba), stanowi ono również dogodne miejsce do podejmowania działalności inwestycyjnej. Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor” wspiera działalność małych i średnich przedsiębiorstw, a wzdłuż rudzkiego i świętochłowickiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej wyodrębniono z kolei teren zwany Śląskim Parkiem Przemysłowym, którego celem jest przyciąganie nowych inwestorów na dobrze skomunikowane obszary miasta.

[/vc_wp_text]

Dane kontaktowe

Siedziba główna Gliwice »
Kwiaciarnia “Róża” Gliwice
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice

(+48) 32 230 48 58
(+48) 781 360 260
(+48) 12 312 43 10
(+48) 61 415 18 12

info@roza-kwiaty.pl

Dane do FV:
KKM System Good Luck
ul. Tarnogórska 14
44-100 Gliwice
NIP: 631 250 63 85

Konto bankowe:
ING 05 1050 1214 1000 0092 4310 4313


Konto walutowe:
PL 04 1050 1214 1000 0091 2945 3990
BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz podać pełne dane osoby zamawiającej

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]