Florystyka komunijna

 

Pierwsza Komunia Święta z kwiaciarnią Róża – Gliwice

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa Róża Gliwice oprócz tradycyjnych bukietów kwiatowych proponuje także ofertę na Pierwszą Komunię Świętą. Posiadamy pełen wybór bukietów komunijnych, wianków komunijnych i bransoletek komunijnych. Razem z nami sprawisz, aby ten ważny dzień był niezapomniany. Dodatki komunijne są niezwykle ważne. Nasi doświadczeni floryści zadbają o każdy szczegół, w tym ważnym dniu jakim jest Komunia Święta. Prześliczne wianuszki na głowę, jedyne w swoim rodzaju bransoletki oraz niepowtarzalne bukieciki komunijne to wszystko znajdziesz tylko u nas. Zapraszamy do naszej kwiaciarni stacjonarnej oraz online. Realizujemy zamówienia online z dostawą do domu, restauracji czy też bezpośrednio pod kościół.

 

Komunia Święta

Komunia święta przypada na okres kwietnia, maja i czerwca. Jest to wiosenny i pełen radości czas. Dzieci przygotowują się już dużo wcześniej do przyjęcia tego ważnego sakramentu. Zdecydowanie temu okresowi towarzyszy sporo stresu. W tym długo wyczekiwanym dniu każdy pragnie aby wszystko wypadło jak najlepiej. Msza w odświętnie przystrojonym kościele nabiera niesamowitej magii. Jednocześnie panuje powaga jak i wewnętrzna radość. Komunia Święta to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego młodego chrześcijanina. Nasza lokalna kwiaciarnia zawiera duży wybór asortymentu komunijnego. Możesz zamówić internetowo bądź telefonicznie dowolny produkt, który oferuje nasza telekwiaciarnia. Teren na jakim dokonujemy dostawy to Gliwice, Zabrze, Knurów, Sośnicowice oraz cała Polska.

Bukiety komunijne

Ważnym dodatkiem w dniu Pierwszej Komunii Świętej odgrywają bukiety komunijne. Kompozycje kwiatowe powinny być delikatne i w jasnych kolorach. Intensywne burgundy czy ciemne fiolety zdecydowanie nie sprawdzą się w tym dniu. Bukiety komunijne muszą współgrać z całą śnieżnobiałą otoczką, która towarzyszy okresowi Pierwszej Komunii Świętej. Bijącą biel tego święta odzwierciedlają świetnie białe lub kremowe róże, które symbolizują niewinność. Jeśli nie potrafisz zdecydować się na odpowiedni bukiet spróbuj skorzystać z naszego kreatora kwiatów. Kompozycje kwiatowe w tym pięknym dniu z chęcią przygotuje a nawet dostarczy pod sam kościół nasza e- kwiaciarnia. Bez różnicy czy bukiet będzie 1 czy więcej niż 3. Kwiaty w każdej ilości dotrą w wybrane miejsce.

Wianki komunijne

Dziewczęce sukienki, delikatne dodatki oraz eleganckie fryzury zachwycają i cieszą oczy. Ważnymi i dodającymi niewinnego uroku ozdobami są wianki komunijne. Na daną chwilę wybór jest ogromny. Sztuczne czy te z żywych kwiatów, z ozdobnymi perełkami, z wstążkami czy z zielonym przybraniem- wedle gustu można stworzyć wymarzone wianki komunijne. Nie warto iść w awangardowe kolory, klasyczny delikatny wianek komunijny z mirty w lekkich pastelowych barwach sprawdzi się w tym dniu najlepiej. Nasza doświadczona florystka po wcześniejszej konsultacji wykona wymarzony wianek w tempie 123. Kwiaty i dodatki będą z pewnością idealnie wkomponowane w ozdobę.

Bransoletka komunijna

Małym i uroczym dodatkiem do odświętnego stroju jest bransoletka komunijna. Z delikatnym żywym czy sztucznym kwiatem bardzo pięknie zdobi dłoń, zazwyczaj ubraną w białą rękawiczkę. Przeważnie zrobiona jest na lekkiej wstążce, co pozwala na dowolną regulację. Bransoletka komunijna może zostać zrobiona z konwalii, które w danym okresie pięknie zakwitają. Dodatek ten będzie świetnym wykończeniem całego stroju komunijnego. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa pomoże w wyborze odpowiedniej bransoletki i wykona dany dodatek wedle oczekiwań. Chcesz podarować komuś pięknie i oryginalnie zapakowany podarunek? Pakowanie prezentów na komunię to nasza specjalność. Z takim upominkiem na pewno zrobisz wielkie wrażenie. Korzystanie z naszych usług jest proste i przynosi 100% satysfakcji.