Walentynki

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 86 wyników

Wszyscy dobrze wiemy, że 14 luty to Święto Zakochanych czyli Walentynki! Zakochane Pary prześcigają się w różnego rodzaju pomysłach na prezenty dla swojej drugiej połówki, stając na rzęsach, by upominek wywołał uśmiech na twarzy ukochanej osoby i przyprawił ją o szybsze bicie serca. W ofercie różnego rodzaju produktów na Dzień świętego Walentego prześcigają się także lokalne kwiaciarnie, które dokładają wszelkich starań, by oferując różnego rodzaju prezenty i kwiaty na Walentynki umilić zakochanym ten dzień!

Oryginalne walentynkowe kompozycje kwiatowe

Nic nie doda takiego uroku temu dniu, jak bukiet pięknych, czerwonych róż. Najlepsze kwiaciarnie oferują różne wariacje na ich temat. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów wybierz kwiaty i bukiety w kształcie serca! Widok wielkiego różanego serca z dodatkiem białych róż ułożonych np. w kształcie pierwszej litery imienia obdarowywanej osoby, z dodatkiem delikatnych pereł, z pewnością zachwyci Twoją wybrankę! By nie być standardowym, możesz postawić na zakup samych płatków różanych, które w towarzystwie dobrego wina i zapachowej świecy podniosą romantyczność tego wieczoru na nieznany dotąd poziom. Możesz także wyrazić swoją miłość kwiatami w postaci całego kosza kwiatowego, który zawsze robi ogromne wrażenie!

Prezenty na Walentynki

Idealnym wprost dodatkiem do bukietu pięknych kwiatów są drobne upominki, które swoim kształtem i kolorem bezpośrednio nawiązują do tego miłosnego święta, jak np. prezenty w kształcie serca!Prezenty dla zakochanych to specjalność kwiaciarni Róża. Serca pluszowe czy poduszki walentynkowe,to tylko niektóre z upominków, jakie możesz znaleźć w naszej zakładce: prezenty dla zakochanych. Możesz wyrazić swoją miłość prezentem obdarowując swoją ukochaną lub ukochanego słodką bombonierką pełną aksamitnych czekoladek, w kształcie serca lub miłosnym koszem wypełnionym po brzegi czerwonymi akcentami, wśród których znajdą się dobre wino, aromatyczna herbata i urzekająca swym zapachem świeca, która wzbogaci romantyczną atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.