Kwiaty na Walentynki

Widok:

Wyświetlanie 1–18 z 70 wyników

Dzień świętego Walentego kojarzy nam się przede wszystkim z trzema cechami – czerwienią, wszechobecnymi sercami i serduszkami w różnej formie i postaci oraz… kwiatami! Mogłoby się wydawać, że to co mają w tym względzie do zaoferowania lokalne kwiaciarnie, to po prostu bukiet kwiatów. Nic bardziej mylnego! Florystyka okolicznościowa w wydaniu najlepszych kwiaciarni, znacznie się w tym względzie rozwinęła na przestrzeni lat! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oryginalne kompozycje kwiatowe

Jak sprawić, żeby w tym dniu serce ukochanej lub ukochanego zabiło szybciej? – Najlepiej wyrazić swoją miłość kwiatami! Wystarczy podarować mu/jej oryginalny i niepowtarzalny bukiet kwiatów dedykowany specjalnie tej okazji, którego wygląd, niczym miłość, zachwyci od pierwszego wejrzenia! Kwiaciarnia Róża oferuje kwiaty na Walentynki w nietypowych kompozycjach i z różnymi dodatkami. Romantyczność tego dnia zapewniąkwiaty i bukiety w kształcie sercaz ozdobnymi wstążkami i kokardami, podane w pięknej formie, skomponowane z samych czerwonych róż, lub z dodatkiem białych akcentów czy pereł. Unikatowym połączeniem będą czerwone róże w towarzystwie białych margaretek z dołączonym do nich miłosnym liścikiem. Słodycz Waszej miłości podkreślą bombonierki w kształcie serca, które będą wyśmienitym dodatkiem do kwiatowego kosza lub flowerboxów wypełnionych po brzegi kwiatami. To jednak nie wszystko co znajdą Państwo w naszej ofercie. Idealnym wyborem na dzień świętego Walentego będzie zadbanie o romantyczną oprawę w postaci samych płatków róż w akompaniamencie wybornego wina i roztaczającej aksamitny i relaksujący zapach świecy Yankee. Płatki czerwonych róż będą się pięknie prezentować w przeźroczystym wazonie, który postawiony na stole czy kominku, będzie jeszcze długo przypominał o dniu zakochanych.

Zrób niespodziankę ukochanej osobie – zamów kwiaty z przesyłką!

Kwiaty dla zakochanych oraz wybór upominku na ten wyjątkowy dzień to jedno, jednak równie istotny jest sposób ich podarowania.Kwiaty na walentynki można zakupić osobiście w naszej lokalnej kwiaciarni w Gliwicach, jednak dodatkową niespodzianką będzie gdy do ukochanej lub ukochanego zapuka w tym dniu do drzwi nasz dostawca kwiatów z okazałym bukietem róż. Nie zawsze też mamy możliwość, by podarować bukiet ukochanej osobie osobiście. Tymczasem kwiatowa przesyłka Walentynkowa, oferowana przez kwiaciarnię Róża jest gwarancją tego, że bukiety kwiatów dla zakochanych dotrą na czas w wyznaczone przez Państwa miejsce i w idealnym stanie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a romantyczność i atmosfera dnia zakochanych z pewnością pozostanie na długo w Waszej pamięci!