Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważna uroczystość w życiu każdego chrześcijanina. Okres przeznaczony na dane święto to kwiecień, maj oraz czerwiec. W czasie tym, przyjmującym sakrament jak i ich rodzinom towarzyszy sporo stresu, dużo przygotowań, wiele nauki i przemyśleń. Każdy pragnie wypaść jak najlepiej. Biel, która jest kolorem przewodnim w owe święto jest widoczna w ubiorze, aranżacjach czy kwiatach. Pierwsza Komunia Święta to magiczny i pełen radości dzień. Nasza internetowa kwiaciarnia Róża stworzy aranżacje, a także dowiezie nawet pod sam kościół bukiety kwiatowe. Do Gliwic, Zabrza i Knurowa nawet w 40min.

Wianki komunijne

Wianki komunijne to nieodłączne dodatki wpinane we włosy, które uzupełniają całą stylizację komunijną, Obecnie wybór kwiatowej ozdoby jest ogromny. W ofertach znajdziemy te sztuczne jak i te zrobione ze świeżych i pachnących kwiatów. Perły, delikatne koraliki i ozdobne listki pięknie dopełniają dziewczęce wianki komunijne. Kolorystyka nie powinna odbiegać od całości, czyli od jasnych i delikatnych barw. W ofercie naszej kwiaciarni znaleźć można wymarzony wianek, dzięki któremu każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo. Na życzenie klienta stworzymy a również dowieziemy w dowolne miejsce ową ozdobę. Do Zabrza, Sośnicowic, Gliwic i Knurowa już w 40min.

Bukiety komunijne

Ważną rolę w dniu Pierwszej Komunii Świętej odgrywają bukiety komunijne. Ważne aby kwiaty współgrały z całą stylizacją i nie odbiegały kolorystycznie. Jako, że na daną uroczystość kolorem przewodnim jest biel, bukiety komunijne powinny być w jasnych, pastelowych barwach. Świetnie sprawdzają się w tym wypadku róże. Delikatne i z lekkim białym przybraniem bardzo elegancko i gustownie wyglądają trzymane przez niewinne, młode dłonie. Nasza e- kwiaciarnia dobierze odpowiedni bukiet wedle Twoich oczekiwań. Ponadto dowóz kwiatów i bukietów do Knurowa, Gliwic, Zabrza i Sośnicowic może potrwać tylko 40min.