Dzień Dziadka

Dzień Dziadka – 22 stycznia

Zauważyłeś, że każde dziecko lgnie do dziadka? Nic dziwnego! Dziadek to dobry kumpel – pójdzie na ryby, zbuduje namiot, nauczy jak grać w karty, czyta bajki i wymyśla najfajniejsze zabawy (ze wspinaniem się na drzewa włącznie). Z dziadkiem czas płynie zupełnie inaczej. Pamiętajmy o tym 22 stycznia, gdy Dziadek ma swoje szczególne święto.

W Polsce najpierw świętowano Dzień Babci. W 1965 roku padł pomysł, a rok później „Express Wieczorny” z Warszawy ogłosił oficjalne święto. I tak 21 stycznia stał się symbolem Babci. Dziadkowie na swoje chwile czekali jeszcze kilka lat. W latach 70. Telewizja Polska ogłosiła konkurs na datę obchodów Dnia Dziadka. Pierwszą propozycją był 30 maja (rocznica urodzin Mieczysława Fogga). Jednak dość szybko zdecydowano, że najlepiej obchodzić święto bezpośrednio po Dniu Babci, a więc 22 stycznia. Od tamtego czasu Dzień Dziadka z roku na rok stawał się coraz bardziej popularny. Każdy wnuk biegnie tego dnia do ukochanego Dziadka z niespodzianką, wierszykiem, kwiatkiem lub dobrym słowem.

Prezent na Dzień Dziadka

Najczęściej wybieranym prezentem dla Dziadka są kwiaty i ciekawe upominki. Kwiaciarnia Róża posiada bardzo szeroki wybór prezentów, które ucieszą również Twojego Dziadka. Jeśli lubi spędzać czas w ogrodzie lub na balkonie, możesz podarować mu piękną roślinę doniczkową. Szczególnie niepowtarzalnie prezentuje się orchidea. Jest symbolem szczęścia i wspaniale prezentuje się w każdym pomieszczeniu przez długie tygodnie. Dziadkowie, którzy lubią opiekować się kwiatami będą mieli z niej pociechę przez kilka sezonów. Dobrze „zaopiekowana” kwitnie wielokrotnie. Mianem „męskich kwiatów” okrzyknięto anturium. Efektowny czerwony kwiatostan i grube zielone liście ucieszą oko każdego fana florystyki. Dziadkowi-Ogrodnikowi podaruj artykuły ogrodnicze i sadzonki. Prezentem dla dziadka może być również klasyczny bukiet kwiatów. Śmiało możesz zamówić go telefonicznie lub przez Internet. Zacznij od kreatora kwiatów – stwórz samemu swój bukiet kwiatów, skonsultuj się z florystami lub zaproponuj własny pomysł. Twój bukiet zostanie przygotowany w sposób profesjonalny i dostarczony w dowolne miejsce. Za każdym razem nasze wiązanki przygotowane są ze świeżych kwiatów i wyglądają pięknie. Zamów kwiaty do Niemiec, Wielkiej Brytanii lub USA. Kwiaciarnia wysyłkowa działa również w innych krajach, m.in. w Austrii, Francji, Holandii, Belgii, we Włoszech, w Australii, Szwecji, Norwegii i Czechach. Nasza sieć jest ogromna, więc w każdym zakątku świata Twój Dziadek będzie wiedział, że o nim pamiętasz. Do zamówionych kwiatów możemy dołączyć wybrany przez Ciebie upominek – pluszowego misia, wino (białe lub czerwone), czekoladki, kartkę okolicznościową z przygotowanym przez Ciebie tekstem. Wszystko możemy ładnie zapakować. A jeśli Ty i Twój Dziadek stawiacie na praktyczne prezenty, do kwiatów polecamy różnego rodzaju odżywki.

Kosze delikatesowe i bukiety z czekoladkami

Twój Dziadek jest fanem słodkości? Kwiaciarnia Róża przygotuje dla Ciebie coś specjalnego. Skrzynki, beczki, kosze pełne smakołyków, owoców, wysokiej jakości kawy i dobrego alkoholu będą również doskonałym podarunkiem dla Dziadka-Smakosza. Kosze upominkowe również możemy dostarczyć na miejsce. Jeśli tylko podasz adres, z największą ostrożnością dowieziemy prezent pod drzwi. Również do bukietów można dołączyć pyszne czekoladki. Taka kompozycja dotrze do adresata w 2 godziny. Na Śląsku i Opolszczyźnie robimy to znacznie szybciej, bo już w 40 minut. Dziadka zaskoczyć możesz również bardziej wyszukanym upominkiem. Ciekawą propozycją są szachy dla someliera – czyli połączenie figur szachowych i zestawu somelierskiego, oryginalnie pakowana irlandzka whiskey lub zestawy małego harcerza – nie dla małego harcerza 🙂 Każdy znajdzie tutaj odpowiedni prezent dla Dziadka. Jeśli na pakowanie prezentów nie masz zbyt wiele czasu – nie martw się – zrobimy to za Ciebie. Będziemy kierować się Twoim pomysłem lub sami dobierzemy ciekawe opakowanie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Zamów, co tylko chcesz. Twój Dziadek będzie zachwycony. Najlepsza jest kwiaciarnia online. U nas kupisz najlepsze prezenty na Dzień Dziadka. Nasze e-kwiaty, e-bukiety i e-prezenty docierają w wybrane przez Ciebie miejsce. Zawsze dochowujemy wszelkiej staranności. Poczta upominkowa to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu ucieszysz wiele osób i uczcisz najważniejsze uroczystości.