Walentynki

Nic tak nie ociepla zimą, jak trochę miłości, którą można ofiarować ukochanej osobie. 14 lutego nazywany jest dniem lub świętem zakochanych. Nazwa zwyczajowa “Walentynki” pochodzi od Świętego Walentego, którego wspomnienie liturgiczne jest obchodzone tego samego dnia w Kościele katolickim. Św. Walentego czczono na Zachodzie (zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych) jako patrona zakochanych, a sam dzień stał się okazją do obdarowywania ukochanych osób kwiatami i upominkami.

Zdania co do zasadności obchodzenia święta, które nie wywodzi się z polskiej tradycji, są podzielone, ale jedno jest pewne – każdy pretekst, dzięki któremu możemy sprawić przyjemność ukochanej osobie, może zrobić wiele dobrego, a na pewno nie zaszkodzi!

Jakie kwiaty na Walentynki?

Jednym z najpopularniejszych gestów, jakie dokonujemy w święto zakochanych, jest wręczanie tzw. walentynek – ozdobnych kartek, najczęściej koloru czerwonego, w kształcie serca, w których umieszczamy wyznania miłosne. Dla takiej symbolicznej kartki idealnym towarzystwem są kwiaty na Walentynki, drobne upominki w postaci słodyczy, pluszowe maskotki czy romantyczna kolacja przy świecach. Pierwsze skojarzenie jakie się nasuwa, gdy myślimy jaki kupić bukiet na Walentynki, to ponadczasowy bukiet (od kilku do nawet kilkudziesięciu!) czerwonych róż. Pięknie wyglądające bukiety z klasyczną floraqueen – prawdziwą królową kwiatów, uzupełnioną o zielone dodatki, tworzą prostą, ale szlachetną całość, na którą kobiety reagują z niekłamanym zachwytem. Czerwone róże symbolizują namiętność i płomienne uczucie. Nasza e-kwiaciarnia dysponuje szerokim asortymentem, w którym znajdziesz najpiękniejsze kompozycje kwiatowe, przede wszystkim ze świeżych kwiatów, ale także bukiety zawierające wiecznie żywe róże. Trwałość 2 lata pozwoli na cieszenie się z upominku jeszcze dłużej. Jeśli klasyczny bukiet róż uważasz za zbyt pospolity, zawsze możesz wybrać oryginalną formę kompozycji, taką jak kosz podziękowań ułożony przez naszych doświadczonych florystów, czy flowerboxy – kwiaty ułożone w eleganckich pudełkach i opakowaniach. Róże nie są ulubionymi kwiatami Twojej wybranki? Masz do dyspozycji przeróżne wiązanki kwiatów, bukiety kwiatowe mieszane, złożone z gerber, eustomy, róży, goździków oraz santini czy margaretek oraz buplerum oraz wiele, wiele innych. Jeśli w czasie Walentynek nie możesz osobiście wręczyć kwiatów swojej ukochanej, albo chcesz sprawić jej niespodziankę już z samego rana, kiedy oboje jesteście w pracy – zawsze możesz zamówić kwiaty na Walentynki z dostawą, które dostarczy nasz kurier. Kwiaty dotrą zawsze na czas, także za granicę.

Co oprócz kwiatów?

Kwiaty i bukiety to jedynie część naszej oferty. Do każdej kompozycji kwiatowej możesz dobrać dowolne dodatki, takie jak wino czerwone lub białe, luksusowe czekoladki, kosz owoców, misia pluszowego, ozdobne kokardy czy kartkę lub własny bilecik z osobistą dedykacją, dzięki którym obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Prawdziwą wisienką na torcie do walentynkowej niespodzianki będzie upominek z naszej oferty e-balony, która stała się prawdziwym hitem! Balony foliowe, gumowe, przybierające przeróżne kształty, balony-telegramy sprawiają dużo radości nie tylko najmłodszym – wybierając balon w kształcie serca z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Balony Deco Bubble mogą zawierać dodatki takie jak konfetti, zdjęcia czy nawet pierścionek zaręczynowy! Balloon Box to pudełko pełne balonów z helem, które zjawiskowo wzbijają się w górę, unosząc prezent, którym chcemy obdarować bliską osobę.

Nasi floryści wyczarowują magiczne kompozycje, tworząc bukiet mieszany kwiatowo-balonowy. Oferujemy również napełnianie balonów helem, napełnianie balonów powietrzem i robimy to tanio. Poczta z kwiatami i prezentami dotrze w każde miejsce i nie musisz się martwić o wielkość i nieporęczność kompozycji. Dostawę balonów do wybranego przez Ciebie miejsca zapewnią nasi kurierzy. Ponieważ dysponujemy dużym wyborem balonów i akcesoriów, zawsze możesz skorzystać z doradztwa naszych specjalistów, którzy pomogą Ci dokonać adekwatnego do walentynkowej okazji wyboru. Jeśli planujesz zaskoczyć swoją ukochaną i w oryginalny sposób udekorować jakąś salę, w której będziesz chciał jej się oświadczyć – zgłoś się do nas, a my zadbamy o fachowy dobór produktów, kompleksowo udekorujemy pomieszczenie oraz zapewnimy profesjonalne przyozdobione stołu i otoczenia, w którym zaserwujesz romantyczną kolację.