Kwiaty i prezenty – Goszyce

kwiaty i prezenty

Zamów kwiaty i prezenty do Goszyc a my dostarczymy je już nawet w dwie godziny! Będzie to wspaniała niespodzianka i duże zaskoczenie dla bliskiej Ci osoby. Duży wybór bukietów kwiatowych, koszy delikatesowych, koszy kwiatowych, palmy, wieńce, wiązanki pogrzebowe oraz kwiatów doniczkowych to gwarancja zadowolenia! Kwiatowa przesyłka, którą przywiezie nasz kwiatowy kurier z pewnością spełni najskrytsze oczekiwania. Kwiaty i prezenty do Goszyc dostarczamy 7 dni w tygodniu.

Kwiaty z dostawą do domu

We wszystkich województwach Polski czyli: Śląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Kujawsko- Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Małopolskie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Warmińsko- Mazurskie, Zachodnio- Pomorskie i Wielkopolskie oraz na całą Europę. Kwiaty z dostawą do domu realizujemy w przeciągu 2 godzin od chwili zamówienia. Nasza Kwiaciarnia jest gwarantem w dostarczeniu tylko i wyłącznie świeżych i najlepszej jakości kwiatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w kwiaciarni internetowej i stacjonarnej. Kwiaty z dostawą do domu realizujemy poprzez kwiaciarnie Róża z Gliwic w dniu złożenia zamówienia.

Kilka słów o miejscowości Goszyce

Goszyce (dodatkowa nazwa w j. niem. Goschütz) – wieś w Polsce położona w województwie opolskim, w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, w gminie Bierawa. Posiadająca kod pocztowy 47-246. Liczba ludności nie przekracza 150osób, w tej garstce ludzi znajdzie się kilkoro stałych klientów naszej kwiaciarni którzy zakupują w naszej kwiaciarni online kosz delikatesowy „Pudrowa Rozkosz”. W alfabetycznym spisie miejscowości na terenie Śląska wydanym w 1830 roku we Wrocławiu przez Johanna Knie wieś występuje pod obecnie używaną, polską nazwą Goszyce oraz zgermanizowaną nazwą Goschütz. Ze względu na polskie pochodzenie nazistowska administracja III Rzeszy zmieniła w 1936 roku nazwę na nową, całkowicie niemiecką – Meisenbusch. Najstarsze wzmianki o wsi Goszyce pochodzą z 1534. W XVIII wieku wybudowano tutaj wysoki piec, w którym wypalano smołę. Według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisany jest kaplica pw. św. Marii Magdaleny, z 1728 r. z zadaszeniem i zakrystią. Inne zabytki Goszyc to kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa pochodzący z 1932 r. Przez Goszyce przechodzi droga wojewódzka 408. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. posiada w Goszycach zlokalizowany przystanek.