Kurier kwiatowy

Nie możesz osobiście doręczyć kwiatów czy prezentu? Powody mogą być różne: utknąłeś w korku, zepsuł Ci się samochód, zatrzymali Cię dłużej w pracy, nie możesz nagle lecieć do USA czy zwyczajnie zapomniałeś? Spokojnie. Z pomocą przychodzi kurier kwiatowy kwiaciarni Róża.

Dostawa kwiatów

Kurier kwiatowy to kompleksowa usługa działająca w ramach naszej poczty florystycznej, dostarczająca kwiaty dokładnie wtedy, kiedy Ty nie możesz. Mamy także opcję dostarczenia kwiatów w dowolne miejsce na terenie USA, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Teraz będziesz mógł okazać pamięć bliskim Ci osobom mieszkającym daleko od Ciebie. Brak ukrytych kosztów, czyli cena bukietu plus tania dostawa. Wszystkiego dowiesz się, dzwoniąc do nas lub pisząc wiadomość.

Sama dostawa to nie wszystko

Dostarczamy szybko i sprawnie z zachowaniem najwyższej kultury, gdyż nasza polityka nie stawia na samo doręczenie, ale także wręczenie z wymaganym szacunkiem oraz powagą należytą do sytuacji. Niezależnie czy odbiorcą będzie kobieta lub mężczyzna, porą dnia ranek albo wieczór, a okazją walentynki, rocznica lub dzień matki – zawsze dochowujemy najwyższej staranności, estetyki i piękna naszych bukietów.

Sami swoi

To, co nas wyróżnia spośród konkurencji, jest posiadanie własnego kuriera podlegającego naszym zasadom, jak i przepisom, a nie działającego jako niezależna firma. Zamawiacie Państwo bukiet w kwiaciarni, posiadającej najlepszych florystów oraz specjalistów od kwiatów, która dostarczy kwiaty, a nie firmy kurierskiej, która dopiero kupi bukiet w kwiaciarni. Dajemy gwarancję, że to, co Państwo kupili, zostanie dostarczone w oczekiwanym przez Państwa stanie i formie.

Do miejscowości Gliwice, Zabrze, Knurów dostarczymy wasze zamówienie nawet w 40 minut. Do pozostałych miejscowości na terenie całej Polski w 2 godziny.