Dostawa kwiatów, bukietów i kompozycji kwiatowych

Zamówienia na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa i okolic w promieniu do 60 km doręczymy już tego samego dnia w każdy dzień tygodnia włącznie z sobotą i niedzielą aby tak się stało zamówienie należy złożyć do godziny 17:00 w dni robocze i święta! Zamówienia złożone i opłacone od poniedziałku do czwartku do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Jeśli kwiaty mają zostać dostarczone w sobotę, niedzielę lub dni świąteczne zamówienie należy złożyć i opłacić do czwartku do godziny 17:00. Zamówienia złożone i opłacone w dni świąteczne kierowane są do realizacji w pierwszym dniu roboczym i czas ich realizacji wynosi 24h. Dostawa nastąpi w sugerowanym przez nasz system zamówień przedziale czasowym (co 2 godziny). Zamówienia są realizowane przez kurierów kwiatowych w godzinach:

08:00 – 18:00. A jeśli kwiaty to za mało, istnieje możliwość zamówienia kwiatów wraz z upominkami. Przesyłki kwiatowo-prezentowe możesz wysłać również firmą kurierską lub pocztą. Kwiatowa lub prezentowa przesyłka dociera zawsze na czas i na miejsce.

Do prezentu dołączamy bilecik z treścią Twoich życzeń dla Bliskiej Ci osoby. W Twoim imieniu dostarczymy kwiaty sprawiając radość bliskiej Ci osobie.

Nie wierz nam po prostu nas wypróbuj

Kwiaty, bukiety, kompozycje kwiatowe Godziny zamówienia Data dostawy/realizacja
Dostawa do 60 km od Gliwic Do 17:00 w dni robocze i święta Tego samego dnia

Dostawa nastąpi w sugerowanym przez nasz system zamówień przedziale czasowym ( co 2 godziny)

Dostawa powyżej 60 km od Gliwic – na całą Polskę Do 17:00 w dni robocze Następnego dnia roboczego

Godziny dostawy: 8:00-18:00

Dostawa powyżej 60 km od Gliwic – na całą Polskę Po 17:00 w dni robocze Do 48 h roboczych

Godziny dostawy: 8:00-18:00

Dostawa powyżej 60 km od Gliwic – na całą Polskę Do czwartku do godziny 17:00 Soboty i niedziele

Godziny dostawy: 8:00-18:00

Dla zamówień realizowanych poprzez firmę kurierską lub pocztą brak możliwości dostarczenia na konkretną godzinę – dostawa nastąpi pomiędzy 8:00 a 18:00