Zdjęcie- 14 luty, coroczne Święto Zakochanych

13 marca imieniny Krystyny

Krystyna, Krychna, Krysia, Krysieńka, Krystka, Krystynka, Krzycha, Kryśka 13 marca obchodzą hucznie swoje imieniny. Tego dnia, każda Krysia oczekuje pięknego bukietu kwiatów i słodkości.

Jakie są Krystyny?

Krystyna posiada wybitną osobowość, jest zorganizowana i bardzo drobiazgowa. Nie działa pochopnie ani pod presją – tym samym nie wpada w panikę. Jest nad to bardzo łagodną i życzliwą kobietą. Stąpa mocno po ziemi i nie spędza życia na marzeniach. To realistka, która nie kieruje się natchnieniem, ale potrzebuje czasu na przemyślenia i podjęcie słusznej decyzji. A jej decyzje zawsze są słuszne. Lubi przebywać w doborowym towarzystwie i organizować spotkania z odrobiną wytworności. Męczy ją gwar, tłum i szalone imprezy. Źle również znosi niezapowiedziane wizyty i niespodzianki – wszystko musi mieć zaplanowane. Przyjaciół także dobiera rozważnie, przy czym o wiele lepiej dogaduje się z mężczyznami.

Pamiętaj, złóż tego dnia życzenia i podaruj Krystynie piękny bukiet kwiatów. Każda Krystyna zasługuje tego dnia na kwiaty.

udostępnij wpis: