zestawy delikatesowe

Zestawy delikatesowe

Wybór prezentów czy upominków dla bliskich nam osób lub współpracowników, niektórych przyprawia o prawdziwy zawrót głowy! Czasem bardzo trudno jest znaleźć i wybrać coś, co ze 100% pewnością sprawi obdarowywanej osobie radość i będzie trafionym prezentem. Mogłoby się wydawać, że nie istnieje coś takiego, jak uniwersalne rozwiązanie, które zawsze świetnie sprawdzi się na każdą okoliczność i ucieszy dosłownie każdego. My, jako kwiaciarnia posiadająca bogate doświadczenie nie tylko w sprzedaży pięknych bukietów i kompozycji kwiatowych (w naszej ofercie znajdują się także e-prezenty), mamy jednak pewne przypuszczenia, że jesteśmy bliscy znalezienia owego „złotego środka”, który może okazać się znakomitym rozwiązaniem na prezent, na każdą okazję!

Zestawy delikatesowe, to rozwiązanie uniwersalne, które świetnie sprawdzi się zarówno, jako prezent okolicznościowy – z okazji urodzin, imienin czy ślubu, jak również jako wyraz wdzięczności, gratulacji czy przeprosin. Dlaczego podarowanie zestawów delikatesowych jest idealnym rozwiązaniem? Po pierwsze dlatego, że jak już wspomnieliśmy – będzie odpowiednie na niemal każdą okazję. Po drugie, możemy podarować je każdej osobie – niezależnie od stopnia zażyłości, jaki nas wiąże. Podarowując kosz upominkowy osobie, którą dobrze znamy, możemy dodatkowo wybrać bardziej spersonalizowane produkty, co do których wiemy, że ucieszą one jej zmysły i podniebienie. Jednakże nawet wówczas, gdy skrzynia lub kosz upominkowy ma trafić do osoby, którą znamy nieco słabiej, wypełniając go wysokiej jakości produktami, takimi jak: kawa, herbata, wysokie gatunkowo alkohole, słodkości czy owoce, zyskujemy pewność, że trafimy w jej lub jego gust i upodobania. Dlatego też, taki kosz z powodzeniem można podarować np. naszemu szefowi, współpracownikowi czy innej osobie, z którą nie łączą nas bliskie kontakty. Po trzecie, tego typu upominek zawsze wygląda elegancko i efektownie. Dodatkowo, jego wygląd mogą wzbogacić piękne kompozycje kwiatowe, które wyczarują dla Państwa nasi floryści. Ozdobne pakowanie prezentów, to nasza specjalność!

Wybór produktów, którymi możemy wypełnić po brzegi nasz kosz jest ogromny! Tylko od nas zależy co ostatecznie trafi do naszej upominkowej kompozycji. Zestawy delikatesowe możemy skomponować w formie tradycyjnego, wiklinowego kosza lub stylowej drewnianej skrzyni czy kufra pełnego skarbów. Nasza e-kwiaciarnia ma również w swojej ofercie nowoczesne propozycje, jak np. drewniane skrzynie w modnych ostatnio stylach prowansalskim czy boho. Dobierając produkty do zestawu warto kierować się dwiema zasadami – kolorystyką i różnorodnością. Jeżeli wiemy, że ktoś lubi dany kolor, możemy skomponować kosz w taki sposób, by jego zawartość lub dodatki odpowiadały ulubionej barwie obdarowywanego. Zestaw podarunkowy możemy skomponować stawiając na jeden, dominujący kolor, lub dodać mu lekkości wybierając różnorodną kolorystykę. Dobrze, jeżeli w koszu znajdą się produkty różnego rodzaju. Najbezpieczniej wybrać te podstawowe, stawiając jednak na ich dobrą jakość. Każdego z pewnością ucieszy aromatyczna herbata, czarna lub owocowa, w formie sypanej lub liściastej, dobra gatunkowo kawa oraz szlachetne trunki i słodkości w formie czekolad, bombonierek czy cukierków. Urozmaiceniem tradycyjnych zestawów delikatesowych będą z pewnością suszone lub świeże owoce, a także różnego rodzaju przetwory i konfitury.

Zestaw podarunkowy nabierze szczególnego wymiaru, jeżeli odpowiednio przyozdobimy go kwiatami, lub po prostu wręczymy wraz z nim bukiety kwiatów, które kolorystycznie będą nawiązywały do stylistyki naszego kosza lub skrzyni pełnej smakołyków.

Wasza kwiaciarnia Róża, wie, jak ważny jest oprócz samego prezentu sposób, w jaki go wręczymy. Czasem nie mamy możliwości, by wręczyć komuś upominek osobiście, a czasem.. chcemy po prostu zrobić komuś niespodziankę! Dlatego też nasza kwiaciarnia on Line, jako najlepsza kwiaciarnia internetowa, oferuje Państwu niezawodne usługi. Nasze internetowe e-kwiaty i prezenty docierają we wskazane miejsce ekspresowo i w idealnym stanie! Wejdź już dziś na naszej stronie internetowej w zakładkę „kosze delikatesowe” i wybierz idealną kompozycję, a nasza poczta upominkowa zajmie się całą resztą! Piękny, zawsze okazale wyglądający zestaw z pewnością wzbudzi zachwyt u obdarowanej osoby!

udostępnij wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *