poczta-florystyczna

Poczta florystyczna

Jeszcze w połowie lat 80. XX wieku, wysyłano ich kilkadziesiąt milionów rocznie. Wraz z końcem września Poczta Polska wycofała ze swojej oferty możliwość wysyłania telegramów. Było to mało opłacalne – za wiadomość o objętości jednego sms-a, trzeba było zapłacić kilkadziesiąt złotych. Tradycyjne, papierowe formy komunikacji powoli przechodzą do historii – to nie oznacza jednak, że poczta przestaje mieć sens. Uczucia, zamiast słów, wyrazić można kwiatami. Do tego posłuży nam poczta florystyczna.

Rozwój technologii sprawił, że do wszystkiego, co analogowe, wystarczy dodać przedrostek „e”, by otrzymać cyfrową wersję. Nie inaczej jest we florystyce. Zamiast kwiatów i bukietów mamy e-kwiaty i e-bukiety, które kupujemy w e-kwiaciarni, gdzie zamiast florysty mamy e-kwiaciarza, którym przy nabyciu odpowiedniej wiedzy możemy nawet zostać sami. Kwiaciarnia Róża jako jedna z wielu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta. To nie jest miejsce otwarte w określonych godzinach. Kwiaciarnia on-line działa przez całą dobę – to jedna z wielu jej zalet, jednak podstawową jest to, że dzięki niej można wysłać komukolwiek na świecie kwiaty z dostawą do domu. Nie tylko w Polsce – poczta florystyczna to międzynarodowa poczta. Wysyłka kwiatowa dość szybko dotrze w dowolne miejsce na świecie, jednak ze względów logistycznych na najszybsze doręczenie przesyłki możemy liczyć w Europie – tutaj, podobnie jak w przypadku innych przesyłek za zamówienie zapłacimy jednak w złotówkach, a nie w funtach czy euro. Florist to zagraniczny odpowiednik polskiego florysty – ten zapewne podobną usługę, zamówioną w innym kraju, poza waszą kwiaciarnią, wyceniłby na dużo wyższą kwotę, niż lokalne kwiaciarnie. Nasza międzynarodowa oferta jest bardzo zróżnicowana –kwiaciarnia internetowa wysyła kwiaty pocztą. Kwiatowa wysyłka jest również realizowana przez naszych kurierów kwiatowych – to oni stają się posłańcami dobrych wiadomości, uczuć i elementem celebrowania wyjątkowych chwil.

Pamiętajmy, że poczta florystyczna może dzisiaj spełniać rolę podobną jak list czy telegram – odpowiednio dobrany bukiet kwiatów, zarówno w kwestii wielkości, jak i kolorystyki, czasem wyrazi więcej, niż setki najlepiej dobranych słów. Nie musimy szczególnie martwić się kosztami – jeśli nasz budżet jest ograniczony, niewielką wiązankę zamówimy już za kilkadziesiąt złotych, czyli stosunkowo tanio. Poczta z kwiatami i prezentami, bo drobne upominki również znajdują się w naszej ofercie, to rozwiązanie na każdą kieszeń – kwiaciarnia wysyłkowa ma tę przewagę nad tradycyjną, że za określoną kwotę pozwala przed zamówieniem zobaczyć gotowy produkt. Później wystarczy jedynie wprowadzić adres doręczenia i kliknąć wyślij kwiaty, a resztą zajmie się nasz kurier. Kwiaty na każdą okazję są uniwersalnym prezentem – można nie tylko korzystać z możliwości kwiaciarni wysyłkowych samemu, lecz także polecać je rodzinie i znajomym, wysyłając mailem czy sms-em adres kwiaciarni, czyli link. Flora w odpowiednim przybraniu, rozmiarze i stylu zawsze spotka się z uśmiechem i wdzięcznością. Dla jednych będzie to bukiet stokrotek czy tulipanów, dla innych – kosz spektakularnych, wielkokwiatowych róż gatunku Orient Express. Kwiaty, które oferuje nasza poczta florystyczna to również świetne rozwiązanie na prezent bez okazji lub taki, który chcemy wysłać anonimowo – nasze internetowe e-kwiaty i prezenty docierają do każdego, nawet bez podawania adresu czy personaliów nadawcy.

Poczta florystyczna daje nieograniczone możliwości, zarówno terytorialne, jak również estetyczne i artystyczne. Jest dużo łatwiejsza w przygotowaniu i o wiele bardziej bezpośrednia niż napisany list, a równocześnie dużo bardziej spektakularna i personalna, niż zwyczajna kartka czy bilecik. Jeśli więc szukamy najbardziej odpowiedniego sposobu na przekazanie myśli czy uczuć w cyfrowym, przeładowanym technologią, nastawionym na szybkie rozwiązania świecie – e-kwiaciarnia wydaje się być idealnym rozwiązaniem, łącząc ze sobą zdobycze technologii i tradycję. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie Róży znajdziemy coś na każdą okoliczność – pomogą nam w tym kategorie, wyszczególnione na stronie internetowej. Wiek, płeć, wielkość bukietu i okazja to główne wyznaczniki charakteru bukietu. Najbardziej wymagający i indywidualiści mogą za to skorzystać z kreatora kwiatów – taka poczta florystyczna pozwoli w pełni oddać charakter zarówno wysyłającego, jak i odbiorcy kwiatowej przesyłki.

udostępnij wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *