poczta-balonowa

Poczta balonowo-kwiatowa – niespodzianka dla wymagających

Poczta balonowo-kwiatowa – niespodzianka dla wymagających

Zamawiane on-line kwiaty przez kuriera to w dzisiejszym świecie standard. Nikogo nie dziwi już pukanie do drzwi, za którymi stoi dostawca kwiatów z pięknym bukietem w dłoni. Doręczanie kwiatów do domu to fantastyczne udogodnienie nie tylko dla zapracowanych, ale też dla każdego, kto chce okazać bliskiej osobie uczucia, nawet jeśli ta osoba mieszka setki kilometrów dalej. E-kwiaciarnia coraz częściej zastępuje wielu z nas lokalne kwiaciarnie stacjonarne i daje mnóstwo możliwości – od gotowych wiązanek, poprzez pocztę upominkową, aż po kreatora kwiatów, dzięki któremu samemu możemy zamienić się w e-kwiaciarza i przygotować piękne bukiety. Co jednak, jeśli nawet fantazyjnie uformowane, żywe rośliny już nie wystarczają, żeby zrobić na obdarowywanym wrażenie?

Z pomocą przychodzą najlepsze kwiaciarnie internetowe, a wśród nich kwiaciarnia Róża, które wiedzą, że współczesna florystyka okolicznościowa musi być wzbogacona o dodatkowe, atrakcyjne elementy. Jednym z nich niewątpliwie jest poczta balonowo-kwiatowa – propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Napełniane helem balony nie tylko będą nietuzinkowym dodatkiem do e-wysyłki kwiatów, lecz także fantastyczną dekoracją czy dodatkiem do oprawy każdej uroczystości. Bajecznie kolorowe i fruwające, mogą błyszczeć lub być matowe, przybierać kształt ogromnych, metrowych cyfr lub liter czy ulubionych postaci z dziecięcych bajek. Ale nie tylko, wyobraźmy sobie jak wymownym i romantycznym gestem będzie, kiedy bukiet na Walentynki czy kwiaty na urodziny dla mamy uzupełnimy o ogromne, czerwone, dmuchane serce lub też jak wspaniale poczuje się mały solenizant na przyjęciu, na którym oprócz tortu i innych słodyczy będzie mógł bawić się w towarzystwie swoich codziennych animowanych bohaterów? Balony dają jednak dużo więcej możliwości. Najlepsi floryści potrafią w elegancki i kunsztowny sposób łączyć kwiaty z balonami lub – co ciekawsze – tworzyć kompozycje przypominające kwiaty jedynie z samych balonów. Takie wiązanki, mimo swojej delikatności, tak samo jak kwiaty mogą być dostarczone przez kurierów w miejsce wybrane przez naszych klientów.

Dzięki poczcie balonowo-kwiatowej wzbogaca się również oferta kwiatowa dla firm. Na balonach nadrukować można logo, krótkie hasło reklamowe, a nawet okolicznościowe życzenia, nawiązując tym samym dużo bardziej personalną i zaangażowaną relację z klientem – zarówno w bezpośrednim kontakcie, jak też podczas plenerowych czy firmowych imprez. Piękne, kolorowe balony coraz częściej stają się również nieodłącznym elementem oprawy uroczystości ślubnych. Nasza kwiaciarnia oferuje kompleksowe usługi dekorowania sali bankietowej, domu czy kościoła nie tylko w kwiaty, ale też w kompozycje kwiatowo-balonowe. Para młoda nie tylko może udekorować balonami samo miejsce przyjęcia. W ostatnich latach bardzo popularnym elementem dużych i małych wesel i równocześnie nietypową niespodzianką dla gości są balonowe niespodzianki – zaplanowane i przygotowane wcześniej wypuszczenie w powietrze, najczęściej z ogromnego kartonu przypominającego prezent, nawet kilkudziesięciu balonów, które mają symbolizować szczęście i radość, a przy okazji stają się wspaniałym tłem do zdjęć, zwłaszcza kiedy taka atrakcja zaplanowana jest po zmroku, a państwo młodzi zdecydują się na świecące balony ledowe.

Poczta balonowo-kwiatowa, w różnych formach, daje ogrom możliwości, wizualnych i artystycznych i jest trendem, który z pewnością szybko nie przeminie, lecz stanie się stałym elementem oferty najlepszych kwiaciarni. Kluczem do sukcesu i pożądanego efektu nie będzie jednak sam fakt posiadania balonów w ofercie, lecz jak w przypadku kwiaciarni Róża, profesjonalne doradztwo i umiejętność fachowego doboru kompozycji odpowiednich dla charakteru imprezy. Tylko wówczas kolorowe balony, napełnione helem lub powietrzem i wplecione w osobisty bukiet lub będące częścią większej dekoracji, będą prezentowały się elegancko i staną się dla gości czy obdarowanej osoby miłym zaskoczeniem. Ich dodatkowym atutem jest również to, że zostaną z obdarowanym nieco dłużej niż same żywe rośliny – czy to w formie dekoracji, czy zabawki. Decydując się na pocztę balonowo-kwiatową dajemy więc bliskiemu coś więcej niż tylko pamięć, piękny zapach kwiatów i estetyczną przyjemność płynącą z udekorowania mieszkania bukietem w wazonie. Dajemy czystą, dziecięcą radość i uśmiech, optymizm i nietuzinkowy prezent.

udostępnij wpis: