Zdjęcie- Pierwsza komunia święta

Pierwsza komunia święta  to  jedna z najważniejszych uroczystości katolickich w Polsce. 

Pierwsza komunia święta  to  jedna z najważniejszych uroczystości katolickich w Polsce.

Jest to bardzo ważne wydarzenie nie tylko w życiu całej parafii ale także dla przyjmujących sakrament i ich rodzin. Wiek przyjęcia pierwszej komunii świętej obecnie przypada na trzecią klasę szkoły podstawowej. Każdy chce w tym dniu wypaść jak najlepiej, pragnie aby ten dzień zapadł wszystkim w pamięci.

Przyjął się zwyczaj obdarowywania przyjmujących sakrament pierwszej komunii świętej podarunkami. Floryści naszej kwiaciarni wysyłkowej profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół zapakują Twój prezent oraz  idealnie dobiorą do upominku bukiet lub wiązankę komunijną. W większości parafii dzieci ubrane są w jednakowe szaty liturgiczne. Żywe jak i sztuczne kompozycje komunijne pięknie prezentują się na dziewczęcych włosach. Dziewczęta z roku na rok zadziwiają ciekawymi fryzurami wykończonymi niezwykłymi wiankami uplecionymi z żywych kwiatów. Jest to niezbędny element dopełniający komunijny strój. Wymarzony wianek komunijny dostać można w naszej kwiaciarni stacjonarnej z możliwością dostawy nie tylko do Gliwic, Zabrza czy Knurowa ale także do każdego wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

W tym ważnym dniu ogromną rolę odgrywają kwiatowe dekoracje kościołów a także i miejsc, w których po mszy organizowane są komunijne przyjęcia. Na tę okazję wybieramy jasne, pastelowe kwiaty symbolizujące czystość i niewinność.

Ten dzień wymaga od rodziców ogromnego zaangażowania i ogromnej pracy, dlatego aby ten dzień był wyjątkowy wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać – pamiętaj nasza kwiaciarnia z przyjemnością Ci w tym pomoże!

udostępnij wpis: