Zdjęcie- Moda komunijna

Moda komunijna

Wiosna, wszystko budzi się do życia a za oknami piękna i słoneczna pogoda. Maj i czerwiec to miesiące kiedy w całej Polsce odbywają się I Komunie Święte. Jest to szczególny okres dla dziecka, ale i dla  najbliższych, którzy dbają by ten dzień był szczególny i piękny.

Moda komunijna każdego roku się zmienia. Zaczynając od ubioru dziecka, szczególnie mamy tu na myśli dziewczynki, dobieramy do sukienki czy alby ozdoby komunijne mające na celu upiększenie i dopełnienie ubioru. Ważnym aspektem jest wianek komunijny oraz opaski na rękę.  Są to piękne dodatki do stroju dziewczynki, które pozwolą na wyróżnienie się i poczucie wyjątkowości w tak ważnym dniu. Mogą być wykonane z kwiatów żywych lub sztucznych. Jako dopełnienie mogą tutaj posłużyć gałązki, liście, diamenciki czy ozdobne kamienie i perełki.

Moda komunijna to również prezenty, gdzie każdy gość dba o to by były pięknie opakowane i tym samym nadawały szczególnego charakteru. Do prezentu dodajemy też bukiet kwiatów gdzie od zawsze w modzie są białe kwiaty.

Zadbajmy o dopełnienie tego pięknego dnia poprzez dodatki i ozdoby przy samym ubiorze dziecka, ale i wystroju stołu, kościoła i kwiatów jakie podarujemy tego dnia naszym małym bohaterom.

udostępnij wpis: