Mikołajki-prezenty_na_Mikołaja

Mikołajki – prezenty na Mikołaja

Jak bardzo chcielibyśmy znów być dziećmi i wierzyć, że Mikołaj wraz z wielkim workiem pełnym wymarzonych prezentów przeciska się przez komin! A może tak jest? W końcu 6 grudnia w wielkiej skarpecie zawsze czeka jakaś niespodzianka… Na całym świecie dzieci wyczekują wielkich sań z Rudolfem na czele. I jak wielka jest ich radość, gdy marzenia zostały spełnione!

Prezenty na Mikołaja mają bawić, śmieszyć i przynosić radość. Niektórzy stawiają na drobiazgi inni na bardziej efektowne gadżety. Mikołajki obchodzimy w domu, w pracy, w szkole i przedszkolu. Obdarowujemy rodzinę, znajomych, kolegów, a czasem też firmowych kontrahentów. Prezenty powinny być dopasowane do osoby obdarowanej i do miejsca. Poznajmy upodobania naszych bliskich i wybierzmy najlepszy prezent na Mikołajki.

Chyba najmniej problemu mamy z dziećmi – one zwykle ucieszą się z każdej nowej zabawki, książeczki lub ciekawego gadżetu. Mogą to być klocki, lalki, gry planszowe lub wielki pluszowy miś. Uważajmy jednak – maluchy dobrze pamiętają, jakie prezenty zażyczyły sobie w liście do Mikołaja. Spróbujmy dopasować się do tych wyjątkowych pragnień i sprawić radość dzieciakom.

Prezenty dla kolegów w szkole lub współpracowników sprawiają zwykle większy kłopot. Dobrze sprawdzają się książki lub muzyka, jeśli mniej więcej znamy upodobania obdarowanych osób. Jeśli nie, warto kupić coś uniwersalnego – jak ozdobę choinkową lub kalendarz na kolejny rok. Jeśli robisz swoje przetwory, możesz sprawić komuś świetną niespodziankę, gdy podarujesz mu samodzielnie przygotowany słoiczek.

Gdy nie jesteś pewien, jaki prezent byłby najlepszy – zawsze sprawdzą się kwiaty i bukiety. Wyjątkowym pomysłem są z całą pewnością wiecznie żywe róże. Trwałość 2 lata to coś, co zachwyci każdego fana florystyki i bukietów. Możesz uzupełnić je jeszcze o wino lub czekoladki (pod warunkiem, że obdarowany nie jest właśnie na diecie!). Idealnym rozwiązaniem mogą być kosze delikatesowe lub dobra kawa. Każda kobieta na pewno ucieszy się ze świecy zapachowej lub ciekawego upominku do domu lub do ogrodu. Może to być porcelana lub szklane wazony albo lampiony lub stojaki na kwiaty. Przepięknym i wyjątkowo oryginalnym podarunkiem są dla Pań dekoracje kwiatowe do włosów. Przygotowane z niezwykłą dbałością ucieszą oko i pozostaną w pamięci na długo. Ciekawym (i szybkim w realizacji!) rozwiązaniem mogą być artykuły ogrodnicze i sadzonki. Twoja lokalna kwiaciarnia ma zapewne mnóstwo takich produktów do zaoferowania. Szczególnie polecamy ofertę Kwiaciarni Róża. Wystarczy wejść na stronę https://roza-kwiaty.pl/ i zajrzeć do zakładki „Prezenty”. Tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na Mikołajki – prezenty na Mikołaja.

Jedną z najlepszych niespodzianek, jakie możesz sprawić milusińskim (choć i dorośli będą mieli wiele radości) jest wynajem Mikołaja. Ten niezwykły gość sprawi, że 6 grudnia lub Wigilia okażą się niezapomnianym wydarzeniem. Kwiaciarnia Róża oferuje niezawodnych i sprawdzonych pracowników. Mikołajowi może towarzyszyć urocza Śnieżynka. Pracownicy zaangażowani w rozdawanie prezentów to osoby nie palące, ubrane zawsze w profesjonalny strój. Za każdym razem dopasowują się do sytuacji i miejsca (w czasie wizy domowych, firmowych lub przedszkolnych). Mikołajowi trzeba przekazać wszystkie podarunki i można czekać cierpliwie na wyjątkowego gościa. Kwiaciarnia Róża oferuje również nową usługę „Mikołaj na telefonie”. W ten sposób na pewno zaskoczysz wszystkie dzieci w Twoim domu. Będą mogły porozmawiać z Mikołajem i podzielić się wyjątkowymi marzeniami. Spotkanie lub rozmowa z tak wyjątkowym gościem na pewno zostaną w pamięci na bardzo długo.

Jeśli przedświąteczna gorączka zakupów to nie Twój ulubiony czas w roku, pamiętaj, że w Kwiaciarni Róża możesz zrobić zamówienie na e-prezenty. Nasze internetowe e-kwiaty i prezenty docierają w różne zakątki Śląska, ale nie tylko. Gdzie chcesz, tam dostarczymy Twoje prezenty. Gliwice to nasza baza, ale podarunki dostarczamy też do Zabrza, Knurowa, Kędzierzyna-Koźla, Rybnika, a także wielu miejsc zagranicą. Jeśli więc nie możesz sam dostarczyć upominku zrobi to za Ciebie poczta prezentowa. Tym sposobem zrealizujesz mikołajkową niespodziankę nie ruszając się z domu. Ozdobne pakowanie prezentów to też nasze ulubione zajęcie. Dzięki temu Twoje zamówienie będzie wyglądało pięknie i oryginalnie.

Przed mikołajkami pamiętajmy o jednym. Prezenty na Mikołaja nie muszą być bardzo wystawne. Wystarczy, że będą pomysłowe i od serca!

udostępnij wpis: