Kwiaty i prezenty – Zabrze

Prosta i szybka wysyłka kwiatów i prezentów

Kwiaciarnia Róża bardzo szybko bo nawet do 2 godzin dostarcza kwiaty i prezenty do Zabrza. Jako e-kwiaciarnia oferujemy usługi stacjonarne, a także za pośrednictwem internetu, dzięki czemu kwiaty i prezenty do Zabrza szybko i sprawnie docierają pod wskazany adres. Profesjonalne podejście do każdego klienta pozwala nam na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług. Każda nasza kwiaciarnia czynna jest przez cały tydzień, więc każdy klient ma możliwość wysyłki kwiatowych upominków w każdej chwili, a my dowieziemy je pod wskazany adres. Nasze e-kwiaty są zawsze świeże i pięknie przystrojone, co jest naszym niewątpliwym atutem.
Oferujemy Państwu prostą i szybką wysyłkę kwiatowych upominków na terenie całej Polski, a także za granicą. Nasze studio florystyczne za pośrednictwem kurierów kwiatowych realizuje nasze kwiatowe zlecenia, które zawsze są starannie zapakowane i zabezpieczone podczas transportu do odbiorcy. Kwiatowy kurier zawsze dotrze na czas w wybrane przez naszego klienta miejsce. Wystarczy poświęcić tylko moment aby przez internet zlecić nam wysyłkę kwiatowych upominków do śląskiej miejscowości Zabrze. E-kwiaciarnia Róża jest miejscem gdzie można złożyć zamówienie online na przepiękne kwiaty i upominki na każdą okazję. Każde zamówienie zostanie sfinalizowane przez nasz ekspres kwiatowy, który dowiezie kwiaty wraz z prezentami w najkrótszym możliwym terminie.

Kilka słów o mieście Zabrze

Zabrze jest polskim miastem leżącym na Śląsku. Obecnie jego teren zamieszkiwany jest przez około 180 tysięcy mieszkańców. Niegdyś miasto to należało do województwa katowickiego. Obecnie Zabrze jest jednym z pięciu największych miast śląskich i położone jest przy autostradzie A4, a także przy Drogowej Trasie Średnicowej. Nasze kwiaciarnie internetowe obsługują wszystkie 17 dzielnic miasta Zabrze, co zapewnia wszystkim mieszkańcom tego miasta kompleksową obsługę za pośrednictwem naszej poczty kwiatowej. Obsługiwanymi dzielnicami są: Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Osiedle Janek, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Młodego Górnika, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Pawłów, Rokitnica, Zaborze Północ, Zaborze Południe. Położona na piaszczystych glebach, otoczona lasami miejscowość powstała w 1719 roku. Kwiaty i prezenty można zamawiać na kod pocztowy 41-800. Obecnie, górnicze niegdyś miasto, zasadniczo zmieniło swój profil. W mieście przemysł ciężki i wydobywczy, który ukształtował charakter miasta, w ostatnich latach traci swe dominujące znaczenie, czego przyczyną jest stopniowa likwidacja coraz większej liczby znajdujących się na terenie Zabrza zakładów przemysłowych związanych z przemysłem ciężkim i wydobywczym. Rozwija się natomiast przemysł elektromaszynowy i chemiczny.
W Zabrzu znajduje się założone przez zespół profesora Zbigniewa Religę Śląskie Centrum Chorób Serca, jedna z najlepszych w kraju klinik kardiologicznych. To tutaj 5 listopada 1985 r. prof. Zbigniew Religa przeprowadził pierwszy w Polsce udany przeszczep serca. Od tamtej pory przeszczepiono ponad 1000 serc i 110 płuc dając ludziom szanse na dalsze życie.
Warto zaznaczyć, że najistotniejszą inwestycją miasta Zabrze w ciągu ostatnich kilku lat jest oddana do użytku w 1998 r., nowoczesna oczyszczalnia ścieków Zabrze – Śródmieście. Oczyszczalnia oczyszcza około 70% wszystkich miejskich ścieków.
Na nowoczesnym składowisku odpadów uruchomiono Zakład Segregacji Odpadów i Kompostownię, które spełniają wszystkie normy technologiczne i ekologiczne Unii Europejskiej. O Zabrzu (przecząc stereotypowi miasta przemysłu węglowego) można powiedzieć, że jest to miasto zieleni, stanowi ona ponad 62% powierzchni miasta są to pola, parki i lasy. W Zabrzu znajduje się ulica Wolności, która ma 9,5 km długości i jest jedną z najdłuższych ulic w Polsce.