Kwiaty i prezenty – Wilcza

kwiaty i prezenty

Obecnie nasza stacjonarna i internetowa kwiaciarnia Róża dostarcza kwiaty i prezenty do miejscowości Wilcza nawet w 2 h. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres kwiatowych produktów- od pachnących bukietów po pogrzebowe wiązanki czy nawet balony na każdą okazję. Różnorodność wyboru sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni kwiatowy upominek. Nasz kurier dostarczy go pod wskazany adres mile zaskakując obdarowaną osobę. Zamówienia na kwiaty i prezenty do miejscowości Wilcza można składać w dowolnym dniu w tygodniu

Kwiatowa wysyłka

Obszar realizacji obejmują wszystkie województwa na terenie Polski. Dostawa do domu, biura, kościoła czy szkoły to dla nas pestka. Kwiatowa wysyłka dotrze również do USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Dajemy gwarancję, że nasz kurier z przesyłką zjawi się wedle ustalonego czasu. Kwiaty z pewnością będą świeże i odpowiednio zabezpieczone. Zamawiając nasze e-bukiety uzyskasz 100% satysfakcji. Kilka kroków wystarczy by dostarczyć kwiatową wysyłkę do Wilczej. Kwiaciarnia Gliwice to wręcz idealne miejsce do złożenia zamówień internetowych na kwiaty i prezenty.

Kilka słów o samej miejscowości Wilcza

Wilcza jest wsią w Polsce, która leży w województwie śląskim, w powiecie gliwickim, w gminie Pilchowice. Niegdyś podzielona byłą na Wilczę Górną i Dolną. Dawniej w latach 1975-1998 miejscowość należała do województwa katowickiego. Według opinii niemieckiego językoznawcy Heinricha Adamy to od drapieżnika wilka pochodzi nazwa Wilcza .Kwiaty i drzewa otaczające tutejsze lasy chroniły niegdyś owe zwierzęta przed kłusownikami. Najwcześniejsza nazwa miejscowości Wilcza ma znaczenie „Wolfsdorf” czyli po polsku „Wieś wilków”.Nie brakuje tu również szkoły, przedszkola, sklepów, a nawet jest kwiaciarnia. Wilcza ma kod pocztowy 44-189. W miejscowości w 1948 roku został założony klub piłki nożnej pod nazwą Wilki Wilcza. „Bukietem serce dla niej” obdarowani zostali założyciele klubu. W miejscowości tej funkcjonuje kwiaciarnia on line. Bukiety on line to sposób na udany prezent. Oferujemy zawsze świeże i piękne kwiaty. Wilcza to wieś przez którą nie przepływa żadna rzeka. Kuźnia Nieborowska, Leboszowice, Nieborowice, Pilchowice, Stanica i Żernica to to również sołectwa gminy Pilchowice. Osoby ściśle związane z Wilczą to Grzegorz Bąk, Mikołaj Holly I, Jan Holly oraz ksiądz Antoni Reginek. Przez ową wieś przebiegają szlaki turystyczne takie jak: Szlak Okrężny Wokół Gliwic, Szlak Stulecia Turystyki oraz Szlak architektury drewnianej województwa śląskiego. Liczbę ludności szacuje się na 2138 osób. Wilcza jest naprawdę ciekawą i przyjemną wsią. Śmiało można pospacerować po miejscowości i podziwiać poboczne lasy. Ze względu na małą ilość mieszkańców są oni bardzo zżyci z sobą.