Kwiaty i prezenty – Stanica

kwiaty i prezenty

Korzystając z usług stacjonarnej i internetowej kwiaciarni Róża dostajesz gwarancję, że dostarczymy kwiaty i prezenty do miejscowości Stanica nawet w 2 h. Odpowiednio zabezpieczona wysyłka trafi w ręce wybranej osoby sprawiając jej ogromną niespodziankę. Dołączając bilecik ze specjalną dedykacją z pewnością sprawisz, że całokształt będzie bardzo spektakularny i wywoła promienny uśmiech na twarzy odbiorcy. Bez problemu złożysz zamówienie w każdym dniu tygodnia a kwiaty i prezenty do Stanicy dostarczy nasz kurier kwiatowy. Od niedawna warto też wypróbować nasz kreator kwiatów. Stwórz samemu swój bukiet kwiatów, według własnego pomysłu.

Kwiaciarnia online

Korzystając z usług, które oferuje nasza kwiaciarnia online możesz śmiało zamawiać prezenty i bukiety na dowolny adres i do dowolnego miejsca w Polsce. Jeśli będzie to szkoła, restauracja, kościół czy każdy z możliwych obiektów nasz kurier z pewnością dostarczy kwiatową przesyłkę do wskazanego miejsca. Nasze kwiatowe kompozycje zawsze docierają świeże i najwyższej jakości. Ponadto istnieje również możliwość złożenia zamówienia na teren USA, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Nasza kwiaciarnia online działa 7 dni w tygodniu. Szybko i łatwo spraw komuś niebanalną niespodziankę. Kilka kroków wystarczy by wysłać kwiaty do Stanicy. Kwiaciarnia Gliwice to wręcz idealne miejsce do złożenia zamówień internetowych na kwiaty i prezenty.

Kilka słów o samym mieście Stanica

Stanica to wieś sołecka w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie gliwickim, w gminie Pilchowice posiadająca kod pocztowy 44-145. Nazwa wsi oznacza miejsce postoju, a także obowiązek udzielenie gościny dworowi władcy. W alfabetycznym spisie miejscowości na terenie Śląska wydanym w 1830 roku we Wrocławiu przez Johanna Knie wieś występuje pod polską nazwą Stonice oraz zgermanizowaną – Stanitz. Wieś wzmiankowana po raz pierwszy w 1258r oku, stanowiła wówczas własność klasztoru cystersów.
W latach 1975-1999 miejscowość administracyjnie należała do województwa katowickiego. We wsi w 1961 urodził się Waldemar Matysik – polski piłkarz, pomocnik, zdobywca trzeciego miejsca na MŚ 1982. Działa klub piłkarski o nazwie LZS Stanica. Kwiaty są nieodzownym obrazem tej miejscowości, klienci najbardziej upodobali sobie nasz „Bukiet wyskokowy” który nasza kwiaciarnia dostarczy w 2 godziny od czasu zamówienia. We wsi znajdują się: klasycystyczny kościół pod wezwaniem św. Marcina, z lat 1800-1804, cmentarz przykościelny z zachowanymi krzyżami z drugiej połowy XIX wieku, a także krzyż kamienny z 1869 roku, kaplica późnobarokowa z XIX wieku, dom z drugiej połowy XIX wieku kryty strzechą, pomniki przyrody, stacja kolejowa.
Przedszkola: Przedszkole w ZSP w Stanicy. Szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa w ZSP w Stanicy.