Kwiaty i prezenty – Pniów

kwiaty i prezenty

Zamów kwiaty i prezenty do Pniowa a my dostarczymy je już nawet w dwie godziny! Będzie to wspaniała niespodzianka i duże zaskoczenie dla bliskiej Ci osoby. Duży wybór bukietów kwiatowych, koszy delikatesowych oraz kwiatów doniczkowych to gwarancja zadowolenia! Kwiatowa przesyłka, którą przywiezie nasz kwiatowy kurier z pewnością spełni najskrytsze oczekiwania. Kwiaty i  prezenty do Pniowa dostarczamy 7 dni w tygodniu.

Dostawa kwiatów on line do domu na terenie Polski i nie tylko

We wszystkich województwach Polski czyli: Śląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Kujawsko – Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Małopolskie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Warmińsko – Mazurskie, Zachodnio- Pomorskie i Wielkopolskie oraz na całą Europę i świat zostanie zrealizowana twoja dostawa kwiatów on line. Gwarancja dostarczenia tylko i wyłącznie świeżych i najlepszej jakości kwiatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w kwiaciarni internetowej i stacjonarnej. Dostawa kwiatów on line zostanie zrealizowana poprzez kwiaciarnie Róża z Gliwic nawet w dniu złożenia zamówienia.

Kilka słów o miejscowości Pniów

Pniów- polska wieś położona w województwie śląskim, w powiecie gliwickim obok Toszka.
Wcześniej w latach 1975- 1998 miejscowość ta położona była w województwie katowickim.
Kod pocztowy Pniowa to 44-120. Na terenie Pniowa funkcjonuje klub sportowy “ULKS Ruch Pniów” prowadzący sekcję tenisa stołowego. Pierwsza drużyna męska obecnie gra w lidze okręgowej, druga zaś w terenowej. Natomiast drużyna kobiet obecnie gra w II lidze. Zawodnicy rokrocznie uczestniczą w zawodach zarówno powiatowych, jak i wojewódzkich odnosząc w nich sukcesy, a zwłaszcza drużynowe. Mieszkańcy równie chętnie biorą udział w corocznej imprezie: Zbierz swoje kwiaty. Pniów jak i okoliczne wsie przepięknie wyglądają wiosną w czasie rozkwitu, kiedy to bez jak inne krzewy zachwycają nas swoimi kolorami. Przez wieś przebiegają szlaki turystyczne takie jakie Szlak Powstańców Śląskich i Szlak Okrężny Wokół Gliwic. Transport zbiorowy w Gminie Toszek organizuje PKS Gliwice. Również przez Pniów przebiega trasa linii 152, relacji Pyskowice Pl. Wyszyńskiego – Wielowieś Ośrodek Zdrowia. Obecnie trwają negocjacje Burmistrza z MZKP Tarnowskie Góry o uzyskanie członkostwa w tarnogórskim Związku. W Pniowe znajduje się szkoła podstawowa. Do 1956 roku stał tu drewniany Kościół i był on jedynym zbytkiem. W latach 1936-1945 zmieniono nazwę z Schrotkirch na Pniów. Kwiaciarnia, sklepy oraz kościół znajdują się w centrum miejscowości. “Skrzynia rozmaitości” to najczęściej zamawiany kosz delikatesowy z naszej strony do Pniowa. Kwiaciarnia Róża dostarcza tam również inne produkty zaczynając od kwiatów ciętych, kwiatów doniczkowych, misiów pluszowych a kończąc na świecach zapachowych Yankee czy też świecach zapachowych firmy WoodWick.