Kwiaty i prezenty – Pławniowice

kwiaty i prezenty

Nasza stacjonarna i internetowa kwiaciarnia dostarcza kwiaty i prezenty do miejscowości Pławniowice szybko i sprawnie, bo zaledwie w 2 godziny. Podaruj komuś piękne kwiaty lub interesujący prezent a na pewno zagości uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. Dostarczamy kwiaty cięte, doniczkowe oraz kosze delikatesowe, kosze kwiatowe, maskotki, balony i inne piękne upominki. Przesyłki wysyłamy do wszystkich miast w kraju. Nasza kwiaciarnia dostarcza kwiaty poprzez naszych kurierów kwiatowych jak i również na życzenie klienta pocztą. Kwiatowa dostawa realizowana jest w wyznaczonym terminie i na czas. Dbamy o to, żeby kwiaty były zawsze świeże i dobrze zabezpieczone podczas przejazdu. Zamówienia na kwiaty i prezenty do Pławnowic można składać w dowolnej chwili przez cały tydzień.

Kwiaty online z dostawą na terenie Polski i zagranicą

Bukiety kwiatowe dowozimy do wszystkich województw w Polsce. Kwiaty online wysyłamy także do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy USA. Posiadamy kwiaty najwyższej jakości. Zapraszamy do naszej kwiaciarni stacjonarnej lub internetowej. Dostawa kwiatów online już w dniu złożenia zamówienia. Nasza poczta z bukietami to super pomysł aby sprawić komuś przemiłą niespodziankę. Wystarczy zaledwie parę chwil aby wysłać kwiaty do miejscowości Pławniowice. Kwiaciarnia Gliwice to miejsce gdzie znajdziesz duży wybór kwiatów na każdą okazję.

Kilka słów o samej miejscowości Pławniowice

Pławniowice to wieś sołecka należąca do województwa śląskiego. Położona jest w powiecie gliwickim, w gminie Rudziniec. Kiedyś miejscowość należała do województwa śląskiego. Kod pocztowy miejscowości to 44-171. Znajdują się tam ruiny zamku pochodzące z XIV wieku. Istnieje również piękny pałac wybudowany w latach 1882-1885. Otoczony jest dużym parkiem, którego powierzchnia wynosi 2,4 ha. We wsi funkcjonuje również szkoła podstawowa i przedszkole. Liczba mieszkańców wsi wynosi 862 osoby. Kobiety stanowią 50,7% a mężczyźni 49,3%. Miejscowości w pobliżu wsi Pławniowice to: Niewiesze, Poniszowice, Łany, Słupsko, Taciszów, Bycina, Rudno, Widów, Kleszczów oraz Bojszów. Przez Pławniowice nie przepływa żadna rzeka. Między Pławniowicami a wsią Niewiesze leży Jezioro Pławniowickie. Woda w jeziorze jest oczyszczana i z roku na rok jest coraz czystsza. Wędkarze mogą złowić tam karpia czy sandacza. Wokół jeziora można jeździć rowerem lub spacerować. Niedaleko przechodzą szlaki turystyki pieszej. Latem można nad jeziorem spędzić miło czas bo jest tam wiele atrakcji. Znajdują się tam pola namiotowe, miejsca noclegowe oraz punkty gastronomiczne.
Udany wypoczynek z rodziną gwarantowany. Zamów kwiaty w naszej kwiaciarni i spraw odrobinę przyjemności komuś bliskiemu. Przesyłkę dowiezie nasz bukietowy kurier pod wskazany adres.