Kwiaty i prezenty – Pisarzowice

kwiaty i prezenty

Spraw komuś przyjemność i zamów kwiaty i prezenty do miejscowości Pisarzowice a my dostarczymy je nawet w 2 godziny. Niespodzianka wysłana przez naszą kwiaciarnie na pewno wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Wszystko przebiega u nas szybko i sprawnie a poczta z kwiatami to sposób na to aby zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniu kwiatów dla bliskiej Ci osoby. Kwiaty i prezenty do miejscowości Pisarzowice można zamawiać od poniedziałku do niedzieli przez cały rok.

Kwiatowa dostawa

Nasze kwiaty dostarczamy w każde miejsce na terenie kraju. Kwiatową dostawę realizujemy we wszystkich województwach. Dostarczamy kwiatowe upominki również do Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA. Przesyłki są zawsze starannie zapakowane i zabezpieczone zanim trafią do rąk bliskiej Ci osoby. Bukiety kwiatów dowozimy zawsze świeże i pięknie pachnące. Wystarczy zaledwie kilka chwil na kwiatową dostawę do miejscowości Pisarzowice. Kwiaciarnia Róża to miejsce gdzie złożysz zamówienie stacjonarnie jak i również online.

Kilka słów o samej miejscowości Pisarzowice

Pisarzowice to wieś położona w województwie śląskim. Należy do powiatu bielskiego i gminy Wilamowice. Miejscowość zajmuje powierzchnie 1384 ha. Liczba mieszkańców wynosi 4673 osoby. Pisarzowice leżą na krańcach ziemi oświęcimskiej. Przepływają tutaj trzy rzeki: Pisarzówka, Słonica i Czerwonka. Miejscowości sąsiadujące to: Wilamowice, Stara Wieś, Hecznarowice, Kęty, Kozy oraz miasta Bielsko-Biała i Janowice. Przez wieś jeżdżą autobusy, którymi można dojechać do większych miejscowości. W Pisarzowicach istnieje przedszkole oraz szkoła podstawowa imienia Jana Pawła II. Znajduje się tam również kościół św. Marcina. We wsi jest się sporo zabytków: krzyże, kapliczki i figury świętych. Te najstarsze są z XVIII wieku. Razem jest ich około 40. We wsi kilka razy był Karol Wojtyła. W kościele umieszczono bardzo piękny szesnastowieczny obraz. Kod pocztowy miejscowości to 43-332. Pisarzowice to wieś do której dostarczamy kwiaty i prezenty nawet w dniu złożenia zamówienia. Kwiatowe przesyłki dostarczane są przez naszego kuriera pod wskazany adres. Posiadamy rożne gatunki kwiatów zarówno ciętych jak i doniczkowych. U nas zamówisz kosze kwiatowe, kosze delikatesowe oraz słodycze i maskotki. Działamy stacjonarnie oraz internetowo więc w każdej chwili można zamówić piękne bukiety kwiatów. Kwiaciarnia Róża to miejsce gdzie zawsze możesz liczyć na fachową pomoc naszych doświadczonych florystów.