Kwiaty i prezenty -Paniówki

kwiaty i prezenty

Nasza stacjonarna kwiaciarnia Róża, a zarazem internetowa kwiaciarnia dostarczy kwiaty i prezenty do miejscowości Paniówki nawet w 2 h. Dzięki naszym kwiatom i upominkom wywołasz uśmiech na wielu twarzach osób obdarowanych tymi prezentami. Dostarczamy kwiaty, bukiety, kosze delikatesowe, kosze kwiatowe, kwiaty doniczkowe, świece, balony, pluszowe maskotki, wieńce i palmy pogrzebowe do takich miast jak Zabrze, Knurów, Bytom, Sośnicowice oraz do wszystkich miast w Polsce. Kwiaciarnia internetowa wysyła kwiaty poczta. Kwiaty i prezenty do Paniówek dostarczane są przez naszych kurierów kwiatowych, a kwiaty są zawsze świeże i odpowiednio zabezpieczone przy transporcie. Nasza tele kwiaciarnia dostarcza kwiaty 7 dni w tygodniu.

Kwiaty on line z dostawą na terenie całej Polski i zagranicą

Kwiaty on line z dostawą we wszystkich województwach Polski czyli: Śląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Kujawsko- Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Małopolskie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Warmińsko- Mazurskie, Zachodnio- Pomorskie i Wielkopolskie. Kwiaty za granicę dostarczamy na terenie Wielkiej Brytanii , Niemiec i USA. Wyłącznie świeże i wyselekcjonowane kwiaty dostarcza nasz kurier. Kwiaty są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kwiaty on line z dostawą nawet w dniu złożenia zamówienia. Nasza bukietowa poczta to czysta przyjemność dla osób obdarowywanych kwiatami i prezentami. Kilka kroków wystarczy by wysłać kwiaty do Paniówek. Kwiaciarnia Gliwice to wręcz idealne miejsce do złożenia zamówień internetowych na kwiaty i prezenty.

Kilka słów o samym mieście Paniówki

Paniówki, położone w województwie śląskim, w powiecie gliwickim, w gminie Gierałtowice. Wedle urzędowego podziału terytorialnego kraju, w obrębie Paniówek wyróżniona jest 1 część miejscowości: Borek. Paniówki sąsiadują z Chudowem, Przyszowicami, Rudą Śląską, Zabrzem i Mikołowem. Znajdują się niemal w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP-u). Poprzez drogę krajową nr 44 łączą dwa największe miasta regionu Katowice z Gliwicami oraz Knurowem. Parafia Paniówki istnieje od 1936 roku. Zanim powstała, wierni uczęszczali do kościoła w Paniówkach, będącego kościołem filialnym parafii w Bujakowie. Uroczyste poświęcenie kościoła nastąpiło 26 listopada 1936 roku, zaś 28 grudnia 1945 roku została powołana kuracja Paniówki.Kwiaty, które występują wokół budynku zostały dostarczone przez naszą kwiaciarnię. 2 grudnia 1951 roku oddano do użytku plebanię, a w 1990 roku dom pogrzebowy. Kod pocztowy to 44-177. W Paniówkach działają Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum. Uczniowie tych placówek z okazji Dnia Nauczyciela korzystają z usług naszej kwiaciarni. Paniówki znalazły się w granicach królestwa Czech. Od 1763 po trzech wojnach śląskich pomiędzy Prusami i Austrią znalazły się w granicach Królestwa Prus, a następnie po zjednoczeniu Prus z Niemcami w 1871 w granicach Niemiec. W Paniówkach znajduje się Gminna Kryta Pływalnia „Wodnik”. Obiekt został otwarty 18 stycznia 2010 r. Oprócz basenu pływackiego znajdują się tam także: brodzik (o wymiarach 12,5 m x 6 m i głębokości od 0,1 do 1 m), tunel wodny, zjeżdżalnia wodna (o długości 63 m), 4 wanny spa, grota solna oraz gabinet „AquaSpa”. Oprócz szkół w Paniówkach znajduje się także świetlica środowiskowa, w której odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży, m.in. nauka gry na gitarze klasycznej, pomoc w nauce, wykłady naukowe uczące jak dbać o kwiaty.Paniówki umieściły świetlicę w niedawno wyremontowanym budynku starej szkoły, w którym znajduje się również filia Gminnej Biblioteki Publicznej, ośrodek zdrowia i biuro sołtysa. Występują tam różne gatunki kwiatów polnych, z których utworzyła się piękna flora. Polska ma wiele ciekawych zakątków inter. Flora i fauna tworzą piękny klimat tej miejscowości. Paniówki według niektórych źródeł są starsze niż sąsiednie Paniowy (dzielnica Mikołowa).Później została założona gmina Paniówki. „Bukiet dnia – VIP” to najczęściej wybierany upominek wśród tutejszych mieszkańców. Taka kwiatowa przesyłka może być dostarczona do 2h. W 1910 roku w miejscowości mieszkało 1096 mieszkańców z czego 1061 mówiło po polsku, 26 po polsku i niemiecku, a 9 w języku niemieckim. W wyborach komunalnych z listopada 1919 roku wszystkie głosy oddano na listy polskie, które uzyskały wszystkie 12 mandatów. Po podziale Górnego Śląska w 1922 r. Paniówki znalazły się w granicach Polski, w województwie śląskim. Obecnie należą do w gminy Gierałtowice w województwie śląskim.