Kwiaty i prezenty – Łany

kwiaty i prezenty

Złóż zamówienie w naszej kwiaciarni Róża i spraw niespodziankę komuś bliskiemu. Dostarczamy kwiaty i prezenty do miejscowości Łany nawet w 2 godziny. Niespodziewana wiązanka kwiatów na pewno miło zaskoczy obdarowaną osobę. U nas zamówisz kwiaty na urodziny, imieniny i na inne wyjątkowe okazje. Szybko i sprawnie realizujemy zamówienia. Dzięki naszej poczcie z kwiatami zaoszczędzisz sporo czasu a nasz kurier kwiatowy dowiezie kwiaty i prezenty do miejscowości Łany pod wskazany adres. Zamówienia można składać od poniedziałku i niedzieli.

Kwiatowa dostawa

Kwiaty i prezenty dowozimy na terenie całego kraju. Kwiatową dostawę realizujemy we wszystkich województwach. Przesyłki dostarczamy sprawnie i szybko. Kwiatowe przesyłki wysyłamy również do Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec. Kwiatowa dostawa to świetny sposób na dostarczenie kwiatów i prezentów dla bliskiej osoby. Dostarczamy zawsze świeże i pachnące bukiety kwiatów. Wystarczy zaledwie moment aby zmówić kwiaty do miejscowości Łany. Kwiaciarnia Gliwice to odpowiednie miejsce aby złożyć zamówienie na kwiatowe upominki.

Kilka słów o samej miejscowości Łany

Łany to wieś sołecka w południowo-zachodniej Polsce, położona w województwie śląskim, w gminie Rudziniec, w powiecie gliwickim. Miejscowość ta należała kiedyś do województwa katowickiego. Łany leżą nad rzeką Kłodnicą, w pobliżu Kanału Gliwickiego. Pierwotnie wieś nosiła nazwę Kolęda a następnie Łany. W okresie hitlerowskiego reżimu nosiła nazwę Hubenland. We wsi istnieje kaplica z 1877 roku. W czasie badań archeologicznych odkryto osady i cmentarzyska kultury przeworskiej i łużyckiej. Przez wieś przebiega szlak turystyczny. Przez Łany przebiega droga krajowa nr 40. Niedaleko wsi jest węzeł , który łączy autostradę A4 z drogą krajową 40. W Łanach funkcjonuje Publiczna Szkoła Podstawowa. Koniec roku szkolnego to świetna okazja aby wręczyć kwiaty ulubionemu nauczycielowi. „Bukiet mieszany poranek” to połączenie lilii i margaretki z zielonymi dodatkami. Wyjątkowy bukiet na wyjątkowe okazje. Liczba mieszkańców wsi Łany liczy 408 osób. 52,7% stanowią kobiety a 47,3% to mężczyźni. Miejscowości otaczające wieś Łany to: Niewiesze, Pławniowice, Kleszczów, Rudno, Rudziniec, Niezdrowice, Ujazd i Chechło. Kod pocztowy miejscowości to 44-160. Łany to niewielka miejscowość gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się ciszą i spokojem. Liczne lasy sprawiają, że jakość powietrza jest tu znakomita więc sprzyja to zdrowiu i samopoczuciu.