Kwiaty i prezenty – Jaśkowice

kwiaty i prezenty

Nasza stacjonarna Kwiaciarnia Róża a zarazem tele kwiaciarnia dostarcza kwiaty i prezenty do miejscowości Jaśkowice w bardzo krótkim czasie bo już w dwie godziny. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres kompozycji kwiatowych od pięknych bukietów po wiązanki pogrzebowe czy nawet maskotki i balony na każdą okazję. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kompozycję kwiatową. Nasz kurier kwiatowy dostarcza kwiatowe przesyłki pod wskazany adres. Zamówienia na kwiaty i prezenty do miejscowości Jaśkowice można składać przez 7 dni w tygodniu.

Kwiatowa wysyłka

Kwiatowa wysyłka obejmuje wszystkie województwa w całej Polsce. Dostarczamy bukiety kwiatów do domu, biura czy nawet szkoły. Dostawa również do Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA. Nasz kwiatowy kurier dowiezie przesyłkę na czas w ustalone miejsce. Kwiaty są zawsze świeże i dobrze zabezpieczone podczas transportu. Zamawiając kwiaty w naszej kwiaciarni zyskasz zadowolenie. Wystarczy zaledwie moment by dostarczyć kwiatową wysyłkę do miejscowości Jaśkowice. Kwiaciarnia Róża to miejsce gdzie internetowo złożysz zamówienie na kwiaty i upominki.

Kilka słów o samej miejscowości Jaśkowice

Jaśkowice to wieś w Polsce, położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim, gmina Zbrosławice. Miejscowość należała do województwa śląskiego w latach 1975-1998. W czasie reżimu hitlerowskiego wieś miała nazwę Hirtweiler. We wsi funkcjonuje Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego. Kod pocztowy miejscowości to 42-674. Przez wieś nie przepływa żadna rzeka. Miejscowości sąsiadujące to: Łubki, Kamieniec, Boniowice, Karchowice, Pyskowice. Znajduje się tam dwór z 1890 roku, który został przebudowany w 1948 roku. Dwór otacza park, w którym stoi dąb o obwodzie w pierśnicy 390 cm. Niedaleko znajduje się kapliczka. Jaśkowice zajmują obszar 344 ha. Liczba mieszkańców miejscowości Jaśkowice to 138 osób. Miejscowość ta jest bardzo uroczym miejscem, można tu przyjechać aby odpocząć od zgiełku miasta. Wieś otacza dużo lasów więc na pewno można tu pooddychać świeżym powietrzem. „Kosz kolacja ze śniadaniem” to idealny prezent dla bliskiej osoby aby sprawić jej niespodziankę. Kwiaty dostarcza nasz kurier kwiatowy pod wskazany adres.