Kwiaty i prezenty – Gierałtowice

kwiaty i prezenty

Nasza stacjonarna oraz internetowa kwiaciarnia Róża z przyjemnością dowiezie kwiaty i prezenty do miejscowości Gierałtowice nawet w 2 h. Podarowanie komuś świeżych kwiatów czy ciekawego prezentu to wspaniały pomysł na poprawienie humoru czy okazanie uczuć. Dowieziemy kwiaty, bukiety, kosze delikatesowe, kosze kwiatowe, kwiaty doniczkowe, świece, balony, pluszowe maskotki, wieńce i palmy pogrzebowe do takich miast jak Zabrze, Knurów, Bytom, Sośnicowice oraz do wszystkich miast w Polsce. Kwiaciarnia internetowa wysyła kwiaty poczta. Kwiatowa przesyłka zostanie dostarczona przez naszych kwiatowych dostawców, a kwiaty są zawsze świeże i odpowiednio zabezpieczone przy transporcie. Kwiaty dostarczamy 7 dni w tygodniu.

Kwiaty online z dostawą na terenie całej Polski i zagranicą.

Każdy prezent czy bukiet kwiatów dowieziemy na terenie całej Polski, województw takich jak: Śląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Kujawsko- Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Małopolskie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Warmińsko- Mazurskie, Zachodnio- Pomorskie i Wielkopolskie.
Można również złożyć zamówienia do USA, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Nasze kwiaty spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dostawa kwiatów i prezentów nawet w dniu złożenia zamówienia.

Nasza bukietowa poczta to wspaniały pomysł na sprawienie komuś niespodzianki. Kilka kroków wystarczy by wysłać kwiaty do Gierałtowic. Kwiaciarnia Gliwice to wręcz idealne miejsce do złożenia zamówień internetowych na kwiaty i prezenty.

Kilka słów o samym mieście Gierałtowice.

Gierałtowice leżą w województwie śląskim, w powiecie gliwickim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie katowickim. Siedziba gminy to Gierałtowice. Na kod pocztowy 44-186 można zamawiać kwiaty jakie w swojej ofercie ma nasza kwiaciarnia. Gierałtowice położone są w południowej części powiatu gliwickiego i sąsiadują z miastami takimi jak: Gliwice, Knurów, Mikołów, Ruda Śląska, Zabrze oraz z gminą Ornontowice. Sołectwa takie jak Chudów, Paniówki i Przyszowice leżą na terenie gminy Gierałtowice. Kwiaty kwitnące na owym terenie zachwycają tutejszych mieszkańców. Z powodzeniem sprzedaje się tutaj nasza kompozycja z lilii „Bukiet niewinny zapach”. Gierałtowice według danych z roku 2002 mają obszar 39 km², w tym: 71% to użytki rolne a 10% to użytki leśne. Gmina stanowi 5,88% powierzchni powiatu. Gmina Gierałtowice powstała w 1977 roku. W jej skład weszły sołectwa: Bujaków, Chudów, Gierałtowice, Ornontowice, Paniówki i Przyszowice. W 1991 roku z inicjatywy mieszkańców Ornontowic sołectwo to zostało wyłączone z Gminy Gierałtowice, zaś sołectwo Bujaków od 1994 roku przynależy do miasta Mikołów.
O chlubnej i ciekawej historii gminy świadczą liczne zabytki, między innymi: odrestaurowane ruiny renesansowego zabytku w Chudowie z lat trzydziestych XVI wieku. Wpisany do rejestru zabytków zamek wraz z przyległym terenem, został w ostatnich latach przekazany Fundacji Zamek Chudów. W Przyszowicach podziwiać można zabytkowy pałac wraz z parkiem o powierzchni 4,13 ha. Zespół pałacowo-parkowy objęty został ochroną prawną i wpisany do rejestru zabytków. Dodatkowo, odnowiona elewacja zewnętrzna wraz z nowoczesną iluminacją tworzą swoisty klimat wokół obiektu. Warto zobaczyć takie zabytki jak: pałac w Przyszowicach, spichlerz w Chudowie, spichlerz w Przyszowicach, zamek w Chudowie, dwór Madejskich w Gierałtowicach. Gmina Gierałtowice jest w posiadaniu sieci publicznych placówek oświatowych składającą się z czterech przedszkoli, czterech szkół podstawowych oraz trzech gimnazjów. Przez Gierałtowice przebiegają następujące szlaki turystyczne: Szlak Bohaterów Wieży Spadochronowej, Szlak Okrężny Wokół Gliwic oraz Szlak Krawędziowy GOP. Przez Gierałtowice przebiega droga wojewódzka 921 i krajowa 44. Liczba ludności na danym terenie wynosi 11 834.