Kwiaty i prezenty – Gajowice

kwiaty i prezenty

Kwiaciarnia Róża dostarcza kwiaty i prezenty do Gajowic w bardzo krótkim czasie, zapewniamy dowóz do 2 godzin. Dzięki usługom stacjonarnym i on-line jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty i prezenty do Gajowic szybko i profesjonalnie. Naszych florystów wyróżnia profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mamy do wyboru najbardziej znane i lubiane przez klientów gatunki kwiatów. Bez problemu można w naszej kwiaciarni zamówić kwiaty przez cały tydzień.

Prosta i bezproblemowa wysyłka kwiatów i prezentów

Prosta i bezproblemowa wysyłka kwiatów i prezentów do wszystkich miejscowości w całej Polsce. Nasze kwiaty dostarcza kwiatowy kurier w ustalonym czasie i miejscu. Dostarczamy również kwiaty do różnych miejsc na całym świecie. Potrzeba zaledwie kilka chwil na prostą i bezproblemową wysyłkę kwiatów i prezentów do miejscowości Gajowice. Kwiaciarnia Róża to miejsce gdzie nasi floryści służą fachową pomocą i doradztwem w wyborze kwiatów i upominków.

Kilka słów o samej miejscowości Gajowice

Gajowice to wieś leżąca w gminie Wielowieś. Należy do województwa śląskiego, powiatu gliwickiego. Dawniej miejscowość ta należała do województwa katowickiego. Według niemieckiego językoznawcy Heinricha Adamy nazwa ta pochodzi od staropolskiej nazwy „gaju”podmokłego, bagnistego lasu. W swoim dzi wydanym w 1888 roku we Wrocławiu wymienił on jako najstarszą nazwę miejscowości Geiowitz podając jej znaczenie „Dorf im Busch” czyli po polsku „Wieś w zaroślach”. We wsi znajduje się 25 domów, z czego większość to gospodarstwa rolne. Gajowice położone są w oddaleniu od głównej drogi. Przez wieś przebiega turystyczny Szlak Zacharzowicki .Szlak wiedzie polnymi drogami. Znajduje się na nim drewniano-murowany rzymskokatolicki kościół parafialny, który otrzymał od naszej kwiaciarni na święto Bożego Ciała, przepiękny „bukiet tulipanowa namiętność”. Bukiet został umieszczony przy głównym ołtarzu świątyni przykuwając swym pięknym wyglądem uwagę parafian. Według Narodowego Spisu Powszechnego Ludnośći i Mieszkań z 2011 roku liczba ludnośći we wsi Gajowice to 87 z czego 49,4% mieszkańców stanowią kobiety, a 50,6% ludności to mężczyźni. Miejscowość zamieszkuje 1,5% mieszkańców gminy.