Kwiaty i prezenty – Ciochowice

kwiaty i prezenty

Dowozimy kwiaty i prezenty do miejscowości Ciochowice nawet w 2 godziny. Działamy stacjonarnie i on line. Oferujemy szeroki wybór kwiatów zarówno ciętych jak i doniczkowych. Kwiaciarnia internetowa wysyła kwiaty również pocztą. Kwiatowa wysyłka jest realizowana przez naszych kurierów kwiatowych. Nasza e-kwiaciarnia daje możliwość skorzystania z kreatora kwiatów, gdzie indywidualnie stworzysz swój bukiet. Zamów kwiaty i prezenty do miejscowości Ciochowice a jeszcze dziś będą dostarczone pod wskazany adres. Oferujemy również florystykę żałobną a w tym palmy, wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Wysyłka kwiatowa – szybko i wygodnie

Wystarczy zaledwie kilka minut aby wysyłka kwiatowa dotarła do miejscowości Ciochowice na czas. W naszej kwiaciarni złożysz zamówienia na e-bukiety do wszystkich miast w Polsce jak i za granicą. Nasze kwiaty są zawsze świeże i odpowiednio zabezpieczone podczas transportu. Kwiatowy kurier dowiezie kwiaty na czas i w wyznaczone miejsce. Kwiatowa wysyłka to świetny sposób na sprawienie bliskiej osobie miłej niespodzianki. Złóż zamówienie do miejscowości Ciochowice a my dostarczymy Twoje kwiaty pod same drzwi.

Kilka słów o miejscowości Ciochowice

Ciechowice to wieś w Polsce, która leży w województwie śląskim, w powiecie gliwickim, w gminie Toszek. Miejscowość podlega parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku. Ciochowice leżą blisko Toszka, w dolinie strumyka, który jest dopływem Potoku Toszeckiego. Miejscowości sąsiadujące to: Bycina, Słupsko, Boguszyce, Pisarzowice oraz Toszek. We wsi funkcjonuje Ochotnicza Straż Pożarna , która powstała w 1888 roku. Przy straży działa również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza – MDP Ciochowice. W 2008 roku Ochotnicza Straż Pożarna z okazji jubileuszu 120-lecia zamówiła w naszej kwiaciarni „Kosz stu tulipanów”, aby uświetnić ten szczególny dzień. Dostarczamy kwiaty do Polski i za granicą. Znajduje się tam także sala sportowo – taneczna, leśniczówka nadleśnictwa Rudziniec oraz przystanek autobusowy. Miejscowość liczy około 411 mieszkańców, 54% stanowią kobiety a 46% to mężczyźni. Wieś zamieszkuje 43% ludności gminy. Kod pocztowy miejscowości to 44-180. Do 2001 roku we wsi funkcjonowała szkoła podstawowa, która w ostatnich latach funkcjonowania kształciła klasy I-III. Po roku 2001 nauczanie zostało przeniesione do Szkoły Podstawowej w Toszku. We wsi istnieje Ludowy Klub Sportowy Przyszłość Ciochowice. Znajduje się tu również kompleks sportowy przy LKS Przyszłość Ciochowice, zmodernizowano boisko sportowe i zamontowano miejsca siedzące. Co roku we wsi organizowane są dożynki oraz biesiada śląska.