Kwiaty i prezenty – Bycina

kwiaty i prezenty

Nasza stacjonarna i internetowa kwiaciarnia dostarcza kwiaty i prezenty do miejscowości Bycina nawet w 2 godziny. Nasza oferta obejmuje różnorodne kwiaty żywe, doniczkowe jak i również palmy, wieńce i wiązanki pogrzebowe. Każdy znajdzie u nas odpowiedni upominek dla bliskiej osoby na różne okazje. Nasz kurier dowiezie kwiatowy upominek odpowiednio zapakowany i zabezpieczony podczas transportu. Zamówienia na kwiaty i prezenty do miejscowości Bycina można składać przez cały tydzień a kwiaty pod wskazany adres dowiezie Gliwicka Kwiaciarnia Róża.

Kwiatowa wysyłka

Kwiatowa wysyłka do takich miejscowości jak: Gliwice, Zabrze, Knurów, Bytom oraz wszystkie inne miasta na terenie Polski i zagranicą. Dostawa do domu, biura czy kościoła to dla nas nic trudnego. Kwiaty wysyłamy również do USA, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Nasz kurier zjawi się z przesyłką w umówionym czasie. Kwiaty zawsze są pięknie przystrojone i odpowiednio zapakowane podczas transportu. Zamawiając nasze e-kwiaty zyskasz zadowolenie. Wystarczy moment na kwiatową wysyłkę do miejscowości Bycina. Kwiaciarnia Róża to miejsce gdzie zamówisz kwiaty i upominki na każdą okazję.

Kilka słów o miejscowości Bycina

Bycina to wieś w Polsce , która położona jest w województwie śląskim. Należy ona do powiatu gliwickiego, w gminie Rudziniec. Niegdyś miejscowość ta należała do województwa katowickiego. Nazwa Bycina pochodzi od słowa byczyna, co oznacza miejsce wypasu byków. W czasie reżimu hitlerowskiego miejscowość nazywała się Fichtenrode. Pierwszym właścicielem wsi był ród Liebsteinsky-Kolowrat, w 1676 roku nowymi właścicielami został ród Collonów a w 1685 roku wieś kupiła rodzina Tenczyńskich herbu Topór. Funkcjonuje we wsi Klub Sportowy „Ślązak” Bycina. Rok 2013 był rokiem jubileuszowym dla sołectwa Bycina, które to obchodziło 750-lecie. Z tej okazji nasza kwiaciarnia podarowała „Kompozycję w naczyniu”, czyli niecodzienne połączenie orchidei i gerber w pięknym naczyniu. Przesyłkę dostarczył nasz kwiatowy express. Kwiaty zachwyciły obdarowanych. Kompozycję taką można u nas zamówić 123. Kwiaty są zawsze świeże i pięknie przystrojone. Kod pocztowy miejscowości to 44-120. Miejscowość liczy około 888 mieszkańców. Przez wieś nie przepływa żadna rzeka. We wsi funkcjonuje Szkoła Podstawowa. Przebiega tutaj szlak turystyczny, który przechodzi głównie przez Gliwice oraz inne miejscowości na terenie powiatu gliwickiego. Bycina to nie duża miejscowość, w której można odpocząć z dala od hałasu i delektować się ciszą i spokojem.