kwiaty prezenty dla firm

Kwiaty i prezenty dla firm

Czy wiesz, że obecność zieleni w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu jest niezwykle istotna? Ma to tym większe znaczenie, jeżeli mowa o miejscu naszej pracy. Zieleń w biurze w postaci urzekających kompozycji kwiatowych – zarówno w formie kwiatów doniczkowych, ciętych, jak i nawet sztucznych, które przygotowane z odpowiedniej jakości materiałów i właściwie dopasowane do pomieszczenia, sprawiają wrażenie prawdziwych – powoduje, że pracownikom łatwiej jest się odprężyć podczas umysłowego wysiłku w pracy, przy biurku czy komputerze. Kwiaty korzystnie wpływają na samopoczucie, czynią przestrzeń przytulną, z jednej strony ją ożywiając, a z drugiej zapewniając uczucie spokoju.
Kwiatowy wystrój dopasowany do wnętrza firmy ma istotne znaczenie nie tylko dla jej pracowników, ale także dla kontrahentów odwiedzających to miejsce. Pomieszczenie, w którym znajdują się
piękne kompozycje kwiatowe wkomponowane w – zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny – wystrój Państwa firmy, hotelu czy restauracji, odbierane jest jako profesjonalne, przyjazne i zadbane. Kwiaty w firmie pełnią także rolę wystroju wnętrza sprawiając, że kolejne dodatki do danego pomieszczenia mogą okazać się zbędne. Kreację kwiatowej oprawy Państwa firmy warto zlecić profesjonalnym florystom. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że kwiaty zostaną odpowiednio wypielęgnowane, a przez to zawsze będą zachwycać swoim wyglądem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zniszczone czy zaniedbane kwiaty z pewnością nie będą dobrą wizytówką dla Państwa firmy.
W kwiaciarni Róża znajdą Państwo szeroki wybór kwiatów – od ożywiających pomieszczenie roślin doniczkowych, przez eleganckie i minimalistyczne kwiaty cięte, po oryginalne kompozycje ze sztucznych kwiatów, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachwycają one swoją estetyką, tak samo jak te prawdziwe.
W wyborze kwiatów służących dekoracji Państwa firmy, pomogą nasi wyspecjalizowani floryści, których pasja i doświadczenie pozwala na stworzenie unikalnych kompozycji. Dopasujemy je do wnętrza danego pomieszczenia, profilu Państwa firmy oraz warunków w niej panujących, a także Państwa indywidualnych preferencji i oczekiwań. Podpowiemy także, w jaki sposób należy o konkretny typ roślin dbać. Poszczególne rodzaje kwiatów wymagają odmiennej pielęgnacji. Tego typu doradztwo zapewni Państwu tylko najlepsza
kwiaciarnia. Agawa to np. kwiat, który nie jest zbyt wymagający. Jednakże konieczne jest zapewnienie mu odpowiednich warunków, gdyż o wiele łatwiej uprawiać go w ogrodzie, niż w pomieszczeniu.
Jeżeli jednak nie mają Państwo czasu lub możliwości, by samodzielnie zadbać o rośliny w Państwa firmie – kwiaciarnia Róża wyjdzie naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Zapewniamy zarówno cotygodniową dostawę kwiatów ciętych, jak i profesjonalną i stałą pielęgnację roślin doniczkowych. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o odpowiedni wygląd kwiatów w Państwa firmie.
Obok oprawy kwiatowej duże znaczenie dla ocieplania i dbałości o dobre relacje – zarówno z pracownikami, jak i klientami czy innymi firmami, z którymi współpracujemy, mają prezenty. Sprawiają one, że nasz klient, pracownik lub partner biznesowy czuje się ważny, doceniony i zadbany. Dlatego też w ofercie kwiaciarni Róża znajdą Państwo i
kwiaty i prezenty dla firm.
Nasza prezentowa oferta dla firm jest niezwykle atrakcyjna. Eleganckim, a zarazem praktycznym i efektownym pomysłem na prezent są rozmaite kosze podarunkowe. Ich bogate wnętrze jest gwarancją tego, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Kosze, komponujemy wykorzystując wysokiej jakości produkty, których rodzaj zależy od Państwa życzeń. Mogą znaleźć się w nich: aromatyczne kawy i herbaty, szlachetne trunki i alkohole, wysokiej jakości słodkości – bombonierki i czekolady, a także tradycyjne „babcine” przetwory, jak i świeże lub suszone owoce. Wybrane upominki możemy przystroić dla Państwa aranżując je zarówno w tradycyjnych, wiklinowych koszach, jak i bardziej nowoczesnych – drewnianych skrzyniach czy oryginalnych i stylowych kufrach.
Dużą zaletą naszej kwiaciarni jest możliwość złożenia zamówienia na
kwiaty i prezenty dla firm, nie tylko w naszym stacjonarnym lokalu w Gliwicach, ale także korzystając z naszych usług, jakimi są – „e-kwiaciarnia” i „Tele.Flora.”, co oznacza możliwość dokonania zakupu przez Internet lub telefonicznie. Dodatkowo, nie muszą Państwo odbierać złożonego zamówienia osobiście. To zadanie świetnie zrealizuje nasz kurier. Kwiaty i prezenty zostaną dostarczone we wskazane miejsce i o ustalonej porze. Jako doświadczona kwiaciarnia, której e-wysyłki kwiatów nie są obce, wiemy, w jaki sposób należy przygotować rośliny do transportu tak, by dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie.
Ubierz swoją firmę, hotel czy restaurację, w piękne kwiatowe aranżacje i podaruj swoim pracownikom, kontrahentom lub partnerom biznesowym, unikatowe prezenty, dzięki czemu zapewnisz swojej firmie wizerunek na najwyższym poziomie!

udostępnij wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *