Kwiaty i prezenty – Bydgoszcz

Kwiatowa przesyłka to idealne rozwiązanie, gdy nie masz sposobności przekazać kwiatów osobiście lub gdy chcesz sprawić komuś wyjątkową niespodziankę. Okazja nie jest ważna – na Dzień Matki, Dzień Babci, a może imieniny cioci lub urodziny szwagra. Wszystkie okazje – małe i duże, a także te zwykłe dni możesz rozświetlić bukietem wysłanym przez naszego kuriera. Od wielu lat realizujemy przesyłki nie tylko na terenie Gliwic, nie tylko na Śląsku, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nasz bukiet dotrze do najdalszych zakątków, jeśli tylko postanowisz, żeby po drugiej stronie globu, ktoś się uśmiechnął.
W naszej niezwykle bogate ofercie znajdują się przede wszystkim różne rodzaje kwiatów i kompozycji:róże, tulipany i przepiękne mieszane bukiety kwiatów. Oprócz tego: kosze kwiatowe, rośliny doniczkowe, wiązanki, palmy i wieńce. Specjalnie dla naszych wyjątkowych klientów przygotowaliśmy również Kolekcję Premium, czyli FlowerBoxy i Bukiety ze 100 róż! Z kwiatów robimy również ozdoby do włosów oraz kompozycje ogrodowe. Kwiaciarnia internetowa wysyła kwiaty pocztą. Kwiatowa wysyłka jest również realizowana przez naszych kurierów kwiatowych. Gdy tylko możemy dotrzeć do adresata sami, na pewno to zrobimy. Czasem pomaga nam poczta. Kwiatowa niespodzianka jest więc świetnym rozwiązaniem, gdy sam nie masz możliwości uczestniczyć osobiście w ważnej uroczystości.

Kilka słów o mieście Bydgoszcz

Bydgoszcz to ósme co do wielkości miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Jest siedzibą wojewody w województwie kujawsko-pomorskim. Leży nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, a od wschodu graniczy z Wisłą. Od wielu lat pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłowego, handlowego, komunikacyjnego. Bydgoszcz jest również istotnym na mapie Polski punktem naukowym i kulturalnym. Odbywają się tutaj liczne festiwale i koncerty. XIX- wieczna zabudowa tworzy niepowtarzalny klimat, a Stare Miasto, Wyspa Młyńska, Wenecja Bydgoska, czy Stare Spichrze zachwycają każdego turystę. Warte uwagi są również zabytkowe kościoły i sanktuaria. Od zgiełku miasta można odpocząć w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku lub na Plantach nad Kanałem Bydgoskim. W wolnym czasie zwiedzić można też Muzeum Wolności i Solidarności, czy Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego.