kreator kwiatow

Kreator kwiatów

Róże, lilie, anturium, tulipany a może delikatna mieszanka polnych kwiatów? Jeśli czasem wydaje ci się, że lokalne kwiaciarnie nie mają ci kompletnie nic do zaoferowania, a gotowe wiązanki kwiatów w ogóle nie zaspokajają twoich potrzeb – jest rozwiązanie, które pozwoli ci w domowym zaciszu ułożyć twoje kwiaty w bukiet dokładnie taki, jak sobie wymarzyłeś.

Niemożliwe? A jednak! Usiądź wygodnie na kanapie i przy pomocy kilku kliknięć otwórz własne studio kwiatowe – to umożliwi ci kreator bukietów, z którego skorzystasz dzięki ofercie Kwiaciarni Róża. Nie musisz być florystą ani ekspertem w dziedzinie doboru kwiatów odpowiednich do okazji – profesjonaliści z Róży będą wiedzieli, jak twoje preferencje ubrać w wielobarwne połączenie kwiatów i elementów dekoracyjnych. Jedyne, co musisz zrobić, to wyobrazić sobie rozmiar bukietu, jaki chcesz podarować. W zależności od osoby i okazji, możesz zdecydować się na jeden z sześciu wariantów, zróżnicowanych cenowo. Twoje kwiaty mogą być niewielkim bukiecikiem dla przyjaciela, lub też pokaźnym koszem dla ukochanej osoby. Pomiędzy rozmiarem XS i XXL mamy do wyboru jeszcze cztery opcje. Ale to tylko pierwszy krok – zanim klikniesz wyślij kwiaty czeka cię jeszcze wybór konkretnych gatunków, które floryści z Róży ułożą w piękną kompozycję. W ten sposób powstanie perfekcyjna przesyłka kwiatowa – kreator kwiatów to ogromne ułatwienie dla tych, którzy nie mają czasu, by osobiście stawiać się w kwiaciarni w celu zamówienia i odbioru bukietu, tym bardziej, jeśli obdarowywana oddalona jest o dziesiątki czy setki kilometrów. Wybór gatunków roślin to z pozoru prosta sprawa, jeśli dobrze znamy oczekiwania i gust odbiorcy. Niezawodne klasyki: róże, tulipany, lilie czy margerytki z delikatnym przybraniem raczej nas nie zawiodą, ale też nie zaspokoją kogoś o bardziej wyrafinowanym poczuciu estetyki, komuś kto na co dzień obcuje z kwiatami i komu bliska jest flora. Polska to kraj do którego z lekkim opóźnieniem docierają światowe trendy florystyczne, które każda szanująca się e-kwiaciarnia, w tym Kwiaciarnia Róża, stara się jak najszybciej wprowadzać do swojej oferty. Już same kwiaty z dostawą do domu dla wielu osób ciągle są ekstrawagancją. Jeśli dodatkowo w drzwiach zobaczą uśmiechniętego kuriera z modnym obecnie polnym bukietem w różnych odcieniach zieleni, mogą być zaskoczeni faktem, że właśnie zapukała do nich florystyczna poczta.

Kwiatowa wysyłka oczywiście nie musi się jednak kończyć na samych kwiatach – w Róży, kiedy otwieramy kreator kwiatów, do wyboru mamy nie tylko rozmiar bukietu, ale też dodatki: butelkę białego lub czerwonego wina, pluszowego misia, czekoladki, a nawet dodatkową kokardę, kosz świeżych owoców, wazon czy okolicznościową kartkę. Wisienką na torcie, którą udekorujemy nasze kwiaty do wysłania, może stać się bilecik, którego treścią uzupełniona zostanie nasza przesyłka kwiatowa. Kreator kwiatów kończy się podsumowaniem cenowym i opłaceniem całości zamówienia. Jedyne, na co pozostaje nam wtedy liczyć to niezawodna poczta – wysyłka kwiatowa powinna dotrzeć do osoby której chcemy podarować bukiet w wyznaczonym dniu, a najlepiej o konkretnej, dogodnej dla odbiorcy godzinie.

Jeszcze kilkanaście lat temu hasło „kreator kwiatów – stwórz samemu swój bukiet kwiatów” wydawało się abstrakcją – bukiety były tworzone na miejscu, w kwiaciarniach, bez większego udziału kupujących. Dziś niemal każda kwiaciarnia wysyłkowa oferuje usługę samodzielnego stworzenia bukietu. Floryści doskonale wiedzą, że w dobie rozwoju technologicznego i zmieniających się, różnorodnych preferencji klientów każdy powinien mieć możliwość indywidualnego dostosowania usługi do swoich potrzeb – do tego właśnie służy kreator kwiatów. Poczta i wysyłka kwiatowa to dla specjalistów wyjątkowa szansa na wykazanie się kreatywnością i indywidualnym podejściem do klienta, a dla każdego z nas – możliwość skomponowania idealnego bukietu, który będzie wymykał się schematom. Kwiaty są i zawsze będą aktualnym i ważnym elementem celebrowania jubileuszów i ważnych uroczystości, symbolizując szacunek, radość, smutek czy miłość. Warto więc spojrzeć na nie nie tylko jako na miły upominek, lecz także nośnik wartości i znaczeń – dobrany odpowiednio do wieku, okazji stanie się przyjemnością nie tylko estetyczną, lecz także metaforą naszych uczuć. Kreator kwiatów pomoże nam je wyrazić dokładnie tak, jak tego sobie życzymy.

udostępnij wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *