jaki_prezent_wybrac_na_boze_narodzenie

Jaki prezent wybrać na Boże Narodzenie

Zbliża się koniec roku i zastanawiasz się jaki prezent wybrać na Boże Narodzenie? Co będzie na tyle uniwersalne, że ma szansę stać się prezentem odpowiednim dla każdego i na tyle ekskluzywne, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo?

Idealnym rozwiązaniem są delikatesowe kosze upominkowe, które są jednymi z najczęściej wybieranych upominków z naszej oferty kwiaciarni Róża. Niezależnie od stopnia zażyłości, jaki Cię łączy z osobami obdarowanymi – dla każdego znajdziesz odpowiedni produkt. Luksusowe czekoladki, wysokogatunkowe alkohole, świeże owoce, czy aromatyczne kawy i herbaty to podstawa naszych zestawów, układanych w gustownie ozdabianych rustykalnych skrzynkach, wiklinowych koszach czy innych stylowych opakowaniach. Wyjątkowe wydanie whisky w oryginalnym opakowaniu przypominającym pokrowiec na gitarę to gotowy pomysł na extra prezent dla taty. Zestaw ze świeżymi lub suszonymi owocami, gorzką czekoladą z winem czy ekskluzywnymi pralinami i syropami to idealny kosz dla rodziców, babci oraz dziadka. Zdrowy zestaw z odrobiną słodkiej czy wytrawnej przyjemności z pewnością umili zimowe, chłodne wieczory.

Nasi doświadczeni floryści dbają o wyjątkowy efekt wizualny wszystkich kompozycji, dzięki czemu nie musisz martwić się o opakowania świąteczne – ozdobne pakowanie prezentów masz z głowy. Jeśli wiesz już jaki prezent wybrać na Boże Narodzenie i zdecydowałeś się na konkretny kosz, ale nie możesz wręczyć osobiście upominku – zrobi to za Ciebie nasza poczta prezentowo kwiatowa. Możesz zamówić dowolny kosz delikatesowy, dołączyć do niego bilecik z osobistymi życzeniami, a całą resztą zajmie się nasz kurier. Kwiaty mogą być idealnym dodatkiem – bukiety bożonarodzeniowe możesz wybrać składając zamówienie na e-prezenty świąteczne w naszej kwiaciarni. Jeśli chcesz nadać upominkowi romantyczny ton, do wybranego kosza możesz dołączyć misia pluszowego lub bombonierkę w kształcie serca. Dodatkowa kokarda czy zestaw balonów sprawi, że Twój prezent nabierze jeszcze bardziej efektownego charakteru. Wyszukane połączenia smaków w naszych eleganckich koszach i skrzynkach docenią nawet najbardziej wymagający koneserzy gatunkowych trunków czy dobrej jakości słodkości, a estetyczny sposób podania spotęguje wrażenie z otrzymanego prezentu.

udostępnij wpis: