Baner- 26 Maja- Dzień Matki

26 Maja – Dzień Matki

26 maja obchodzimy Dzień Matki, święto kobiety dla której każde dziecko, czy małe czy duże jest wszystkim co najcenniejsze. Nasze Mamy każdego dnia zasługują na ogrom miłości i wdzięczności. W tym wyjątkowym dniu chcemy podziękować szczególnie przez prezenty i upominki jakie zapadną w pamięci.

26 maja to dzień kiedy słowa i pamięć są najważniejsze, liczy się wówczas pamięć i miłe słowo a dodany do tego upominek, dodatkowo umili ten wyjątkowy dzień. Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Mamy może być tradycyjny bukietu, z pięknych, świeżych ciętych kwiatów. Tego dnia w kwiaciarniach ustawiają się kolejki dzieci i tych młodszych i starszych chcących umilić taki dzień. Doskonałym wyjściem od stania w kolejkach czy dla bardzo zajętych jest Róża – Kwiaciarnia Kwiatowo Prezentowa, w której można bez kolejek zamówić bukiet a kurierzy kwiaciarni wysyłkowej  dostarczą bukiet pod wskazany adres i konkretnej osobie.

Jeżeli kwiaty w formie bukietu wydają się mało oryginalnym prezentem to w kwiaciarni wysyłkowej można zamówić również Flower Box czy inne upominki w formie koszy prezentowych, maskotek, świec zapachowych oraz różnych prezentów szklanych czy porcelanowych.

udostępnij wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *